Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17639247
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BALABAN VASILE
Prin: BALABAN VASILE
Prin: BALABAN VASILE
Prin: BALABAN VASILE
Prin: BALABAN VASILE
Prin: BALABAN VASILE
Prin: BALABAN VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
395.137 RON
Profit net
-471 RON
Capitaluri proprii
174.785 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 340.043 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.842.878 RON | 1.232.730 RON | 460.876 RON | 713.505 RON | 432.565 RON | 851.602 RON | 696.265 RON | 772.036 RON | 1.134.027 RON | 719.442 RON | 562.685 RON | 330.759 RON | 395.137 RON | — | — | — | — |
| Profit net | 11.508 RON | 15.112 RON | 739 RON | 1.138 RON | -4.272 RON | 11.517 RON | 21.252 RON | 14.289 RON | 37.391 RON | 61.201 RON | 825 RON | 855 RON | 22.550 RON |
Comparație cu 572 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2021.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -43.027 RON |
| -1.004 RON |
| -539 RON |
| -471 RON |
| Total active | 232.702 RON | 192.504 RON | 241.906 RON | 211.185 RON | 255.277 RON | 185.929 RON | 185.217 RON | 182.780 RON | 200.405 RON | 254.689 RON | 216.786 RON | 206.217 RON | 221.119 RON | 176.985 RON | 176.277 RON | 175.738 RON | 175.267 RON |
|---|
| Active imobilizate | 26.745 RON | 18.909 RON | 76.112 RON | 58.201 RON | 58.201 RON | 58.201 RON | 58.201 RON | 45.816 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 205.957 RON | 173.595 RON | 165.794 RON | 152.984 RON | 197.076 RON | 127.728 RON | 127.016 RON | 136.964 RON | 200.405 RON | 254.689 RON | 216.786 RON | 206.217 RON | 221.119 RON | 176.985 RON | 176.277 RON | 175.738 RON | 175.267 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 37.228 RON | 52.340 RON | 53.079 RON | 54.217 RON | 49.945 RON | 61.463 RON | 82.715 RON | 97.004 RON | 134.395 RON | 195.596 RON | 196.422 RON | 197.276 RON | 219.826 RON | 176.800 RON | 175.795 RON | 175.256 RON | 174.785 RON |
|---|
| Datorii totale | 196.189 RON | 140.164 RON | 188.827 RON | 156.968 RON | 205.332 RON | 124.466 RON | 102.502 RON | 85.776 RON | 66.010 RON | 59.093 RON | 20.364 RON | 8.941 RON | 1.293 RON | 185 RON | 482 RON | 482 RON | 482 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 24 | 21 | 20 | 18 | 14 | 10 | 9 | 11 | 9 | 6 | 6 | 3 | 1 | — | — | — | — |
|---|