Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17682123
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
675.000 RON
Profit net
75.632 RON
Capitaluri proprii
111.045 RON
Număr mediu salariați
10
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 852.552 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 563.112 RON | 659.720 RON | 94.000 RON | 52.366 RON | 275.194 RON | 117.742 RON | 275.000 RON | 435.000 RON | 167.000 RON | 110.000 RON | 493.000 RON | 698.000 RON | 428.000 RON | 1.196.011 RON | 1.110.000 RON | 879.000 RON | 675.000 RON |
| Profit net | 451.631 RON | 25.429 RON | -2.019 RON | -19.458 RON | 183.371 RON | 69.483 RON | 202.607 RON | 340.073 RON | 93.195 RON | 17.556 RON | 194.324 RON | 359.654 RON |
Comparație cu 2499 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 144.500 RON |
| 707.500 RON |
| 519.466 RON |
| 105.484 RON |
| 75.632 RON |
| Total active | 1.188.110 RON | 1.035.426 RON | 765.444 RON | 637.890 RON | 738.169 RON | 830.023 RON | 1.024.216 RON | 1.022.109 RON | 1.099.875 RON | 1.110.584 RON | 973.251 RON | 1.183.793 RON | 1.140.490 RON | 1.762.093 RON | 2.264.391 RON | 1.776.256 RON | 1.333.279 RON |
|---|
| Active imobilizate | 996 RON | 797 RON | 597 RON | 431 RON | 232 RON | 33 RON | — | — | — | — | — | — | — | 31.037 RON | 22.283 RON | 12.733 RON | 3.183 RON |
|---|
| Active circulante | 1.187.114 RON | 1.034.629 RON | 764.847 RON | 637.459 RON | 737.937 RON | 829.990 RON | 1.024.216 RON | 1.022.109 RON | 1.099.875 RON | 1.110.584 RON | 973.251 RON | 1.183.793 RON | 1.140.490 RON | 1.731.056 RON | 2.242.108 RON | 1.763.523 RON | 1.330.096 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 508.448 RON | 533.877 RON | 506.429 RON | 486.971 RON | 670.342 RON | 739.826 RON | 942.434 RON | 396.891 RON | 490.086 RON | 507.642 RON | 701.966 RON | 1.061.621 RON | 942.962 RON | 650.463 RON | 1.169.929 RON | 275.413 RON | 111.045 RON |
|---|
| Datorii totale | 679.662 RON | 501.549 RON | 259.015 RON | 150.919 RON | 67.827 RON | 90.197 RON | 81.782 RON | 625.218 RON | 609.789 RON | 602.942 RON | 271.285 RON | 122.172 RON | 197.528 RON | 1.111.630 RON | 1.094.462 RON | 1.500.843 RON | 1.222.234 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 8 | 8 | 8 | 6 | 6 | 5 | 4 | 4 | 3 | 5 | 9 | 9 | 10 | 12 | 11 | 13 | 10 |
|---|