Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 iun. 2019 și 29 sept. 2025.
Reparatie contrabas
SERVICII DE REPARATIE CONTRABAS
Ibanez UB804-MOB; Schimb corzi contrabas Manoperă întreținere schimb corzi Revizie instrumente cu co
Reparatie contrabas aprilie 2025
Reparatie contrabas Iunie 2024
Reparatie contrabas
Contrabas Pigoli - Corsini 4/4
Contrabas
REPARATII CONTRABAS
Reparatie violoncel Fila Bv 2 buc
Pachet instrumente muzicale
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17730220
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
97.189 RON
Profit net
3.415 RON
Capitaluri proprii
65.054 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 306.247 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 12.762 RON | 7.119 RON | 35.701 RON | 73.022 RON | 179.966 RON | 281.071 RON | 122.406 RON | 229.721 RON | 344.910 RON | 376.416 RON | 272.680 RON | 276.304 RON | 331.957 RON | 402.921 RON | 146.072 RON | 144.593 RON | 97.189 RON |
| Profit net | 8.266 RON | -3.922 RON | 5.150 RON | 507 RON | 133.815 RON | 186.104 RON | 26.338 RON | 128.564 RON | 217.810 RON | 295.440 RON | 184.464 RON | 151.925 RON |
Comparație cu 102 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 32), pentru anul 2025.
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 231.748 RON |
| 231.578 RON |
| 23.115 RON |
| 5.728 RON |
| 3.415 RON |
| Total active | 94.479 RON | 85.302 RON | 98.392 RON | 102.077 RON | 244.873 RON | 441.586 RON | 453.211 RON | 583.906 RON | 819.409 RON | 1.115.742 RON | 1.320.276 RON | 721.796 RON | 536.894 RON | 545.518 RON | 508.211 RON | 228.491 RON | 253.764 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 29.762 RON | 22.462 RON | 15.723 RON | 8.985 RON | 2.246 RON | — | — | — | — | — | — | 46.044 RON | 46.044 RON | 46.044 RON |
|---|
| Active circulante | 94.479 RON | 85.302 RON | 98.392 RON | 72.315 RON | 222.411 RON | 425.863 RON | 444.226 RON | 581.660 RON | 819.409 RON | 1.115.742 RON | 1.320.276 RON | 721.796 RON | 536.894 RON | 545.518 RON | 462.167 RON | 182.447 RON | 207.720 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 67.880 RON | 63.958 RON | 69.108 RON | 69.615 RON | 203.430 RON | 389.534 RON | 415.872 RON | 544.436 RON | 762.246 RON | 1.057.686 RON | 1.231.625 RON | 581.455 RON | 433.661 RON | 466.291 RON | 374.337 RON | 61.639 RON | 65.054 RON |
|---|
| Datorii totale | 26.599 RON | 21.344 RON | 29.284 RON | 32.462 RON | 41.443 RON | 52.052 RON | 37.339 RON | 39.470 RON | 57.163 RON | 58.056 RON | 88.651 RON | 140.341 RON | 103.233 RON | 79.227 RON | 133.874 RON | 166.852 RON | 188.710 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|