Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 sept. 2025 și 5 sept. 2025.
Inchiriat Escavator 26 to
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17771719
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
862.545 RON
Profit net
487.668 RON
Capitaluri proprii
484.387 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 581.934 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 35.088 RON | 19.420 RON | 10.500 RON | 13.850 RON | 8.900 RON | 9.200 RON | 8.344 RON | 7.200 RON | 9.700 RON | 6.600 RON | — | — | — | — | — | — | 862.545 RON |
| Profit net | 23.118 RON | 13.772 RON | 5.687 RON | 2.480 RON | 4.771 RON | 6.333 RON | 7.351 RON | 4.511 RON | 8.402 RON | -1.370 RON | -2.554 RON | -893 RON | -2.607 RON |
Comparație cu 545 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -5.069 RON |
| -438 RON |
| 0 RON |
| 487.668 RON |
| Total active | 25.545 RON | 16.932 RON | 18.282 RON | 14.483 RON | 5.408 RON | 7.390 RON | 8.692 RON | 12.156 RON | 8.967 RON | 8.317 RON | 5.726 RON | 4.833 RON | 2.646 RON | 7 RON | 69 RON | 69 RON | 1.225.418 RON |
|---|
| Active imobilizate | 22 RON | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 422.810 RON |
|---|
| Active circulante | 25.523 RON | 16.932 RON | 18.282 RON | 14.483 RON | 5.408 RON | 7.390 RON | 8.692 RON | 12.156 RON | 8.967 RON | 8.317 RON | 5.726 RON | 4.833 RON | 2.646 RON | 7 RON | 69 RON | 69 RON | 802.608 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 23.318 RON | 14.012 RON | 5.927 RON | 2.720 RON | 5.011 RON | 6.573 RON | 7.591 RON | 4.751 RON | 8.642 RON | 8.279 RON | 5.726 RON | 4.833 RON | 2.226 RON | -2.843 RON | -3.281 RON | -3.281 RON | 484.387 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.227 RON | 2.920 RON | 12.355 RON | 11.763 RON | 397 RON | 817 RON | 1.101 RON | 7.405 RON | 325 RON | 38 RON | 0 RON | 0 RON | 420 RON | 2.850 RON | 3.350 RON | 3.350 RON | 742.765 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3 |
|---|