Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 20 ian. 2017 și 27 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 354 atribuiri.
Echipamente pentru functionarea sistemelor de alarma din unitatile scolare
Refacere si repozitionareretea internet,telefonie supraveghere video
Servicii de intretinere si reparatii a retelelor interioare
Switch 8 porturi
MENTENANTA SISTEME DE SECURITATE VIDEO SI ALARMA,TELEFONIE,TV
MENTENANTA SISTEME DE SECURITATE VIDEO SI ALARMA,TELEFONIE,TV
Montare si cablare circuit tv LMP
MENTENANTA SISTEME DE SECURITATE VIDEO SI ALARMA,TELEFONIE,TV
hard disk 4 terra
PRELUNGITOR CU 6 PRIZE ELECTIC CU PROTECTIE
Alimentator 12 v 5 A
Doze derivatie
Doze derivatie
MONTARE,MENTENANTA SISTEME DE SECURITATE VIDEO SI ALARMA,TELEFONIE,TV
SET VIDEO BALUM SUPRAVEGHERE VIDEO 4K
PRELUNGITOR CU 6 PRIZE ELECTIC CU PROTECTIE
CABLU UTP CAT 6E 8FIRE INTERIOR
Mufe mama-tata cu surub
SWITCH 8 PORTURI GIGABITE TP LINK
DVR DAHUA 8 canale,8MP.4K,recunoastere faciala
CANAL CABLU 25/25
Camera supraveghere interior 5MP
Mufe mama-tata cu surub
Camera supraveghere interior 5MP
DVR DAHUA 8 canale,8MP.4K,recunoastere faciala
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17776031
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-04.
Cifră de afaceri
119.826 RON
Profit net
33.537 RON
Capitaluri proprii
32.727 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 121.983 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 23.469 RON | 25.563 RON | 22.817 RON | 47.773 RON | 30.485 RON | 33.850 RON | 70.234 RON | 67.898 RON | 55.931 RON | 60.591 RON | 64.600 RON | 61.595 RON | 79.382 RON | 89.898 RON | 122.990 RON | 130.446 RON | 119.826 RON |
| Profit net | -9.708 RON | -11.047 RON | -5.990 RON | 9.288 RON | -2.590 RON | 5.262 RON | 24.540 RON | 12.545 RON | 618 RON | 8.078 RON | 7.365 RON |
Comparație cu 14 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 61), pentru anul 2025.
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 5.899 RON |
| 12.566 RON |
| 19.462 RON |
| 30.267 RON |
| 42.901 RON |
| 33.537 RON |
| Total active | 10.394 RON | 12.204 RON | 12.052 RON | 10.993 RON | 6.627 RON | 8.539 RON | 17.118 RON | 22.955 RON | 27.151 RON | 43.314 RON | 48.901 RON | 50.581 RON | 58.323 RON | 44.219 RON | 54.744 RON | 56.610 RON | 39.177 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 10.394 RON | 12.204 RON | 12.052 RON | 10.993 RON | 6.627 RON | 8.539 RON | 17.118 RON | 22.955 RON | 27.151 RON | 43.314 RON | 48.901 RON | 50.581 RON | 58.323 RON | 44.219 RON | 54.744 RON | 56.610 RON | 39.177 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -10.947 RON | -21.994 RON | -27.984 RON | -18.695 RON | -21.285 RON | -16.024 RON | 8.516 RON | 21.062 RON | 21.680 RON | 29.758 RON | 37.123 RON | 43.022 RON | 55.587 RON | 19.862 RON | 50.129 RON | 51.990 RON | 32.727 RON |
|---|
| Datorii totale | 21.341 RON | 34.198 RON | 40.036 RON | 29.688 RON | 27.912 RON | 24.563 RON | 8.602 RON | 1.893 RON | 5.471 RON | 13.556 RON | 11.778 RON | 7.559 RON | 2.736 RON | 24.357 RON | 4.615 RON | 4.620 RON | 6.450 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|