Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 26 apr. 2017 și 8 mai 2024.
Se afișează cele mai recente 25 din 33 atribuiri.
Servicii de catering Comuna Dragu
Servicii de catering pentru scoli
Servicii de catering pentru scoli
Servicii de catering pentru scoli
Servicii de catering pentru scoli
Servicii de catering, respectiv pregătirea, prepararea şi livrarea zilnică a masei calde pentru prescolarii si elevii LICEULUI TEHNOLOGIC LIVIU REBREANU HIDA, comuna Hida, jud. Salaj
Servicii de catering, respectiv pregătirea, prepararea şi livrarea zilnică a masei calde pentru prescolarii si elevii LICEULUI TEHNOLOGIC LIVIU REBREANU HIDA, comuna Hida, jud. Salaj.
Contract Servicii de catering, respectiv pregătirea, prepararea şi livrarea zilnică a masei calde pentru prescolarii si elevii LICEULUI TEHNOLOGIC LIVIU REBREANU HIDA, comuna Hida, jud. Salaj.
Benzina
Motorina
Costul livrarii o sa fie suportat de beneficiar.
Motorina
Motorina,BENZINA
Motorina
Motorina
Benzina
Motorina
Motorina
Motorina
Motorina
Motorina
Motorina
Motorina
Motorina
Motorina
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17779739
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-27.
Cifră de afaceri
3.101.481 RON
Profit net
28.282 RON
Capitaluri proprii
1.079.143 RON
Număr mediu salariați
12
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.748.882 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.361 RON | 1.464 RON | 5.221 RON | 0 RON | 0 RON | — | 562.121 RON | 1.372.298 RON | 1.925.086 RON | 2.448.881 RON | 1.694.486 RON | 2.456.366 RON | 2.961.588 RON | 3.040.901 RON | 3.536.371 RON | 3.101.481 RON |
| Profit net | -10.812 RON | -7.667 RON | 5.992 RON | -3.021 RON | -6.582 RON | -19.405 RON | -17.106 RON | 25.310 RON | 50.034 RON | 313.222 RON | 14.224 RON | 109.681 RON | 21.262 RON |
Comparație cu 218 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 180.747 RON |
| 442.568 RON |
| 28.282 RON |
| Total active | 1.846 RON | 2.437 RON | 2.837 RON | 802 RON | 602 RON | 1.811 RON | 68.423 RON | 62.230 RON | 62.824 RON | 866.991 RON | 558.358 RON | 685.588 RON | 713.614 RON | 974.991 RON | 1.340.410 RON | 1.259.369 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 7.416 RON | 5.721 RON | 386.194 RON | 517.753 RON | 682.475 RON | 678.986 RON | 695.101 RON | 880.105 RON | 1.178.089 RON |
|---|
| Active circulante | 1.846 RON | 2.437 RON | 2.837 RON | 802 RON | 602 RON | 1.811 RON | 68.423 RON | 54.814 RON | 57.103 RON | 480.797 RON | 40.605 RON | 3.113 RON | 34.628 RON | 279.890 RON | 460.305 RON | 81.280 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -17.583 RON | -24.992 RON | -19.000 RON | -22.021 RON | -28.602 RON | -48.007 RON | -65.113 RON | -39.803 RON | 10.231 RON | 317.878 RON | 322.842 RON | 406.286 RON | 427.548 RON | 608.294 RON | 1.050.862 RON | 1.079.143 RON |
|---|
| Datorii totale | 19.429 RON | 27.429 RON | 23.730 RON | 24.716 RON | 29.204 RON | 49.818 RON | 133.536 RON | 102.033 RON | 52.593 RON | 549.113 RON | 235.516 RON | 279.302 RON | 286.066 RON | 366.697 RON | 289.548 RON | 180.226 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 4 | 7 | 11 | 10 | 11 | 13 | 14 | 12 |
|---|