Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 nov. 2023 și 11 feb. 2026.
“Servicii de organizare și desfășurare seminarii de mentorat Path2EI@UBc”
“Servicii de organizare și desfășurare eveniment Elevate your Idea Summer School”
Înființarea unui centru de colectare deșeuri prin aport voluntar (CAV ) în orașul Vicovu de Sus
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17795904
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: GLIGA MARIA
Prin: GLIGA MARIA
Prin: GLIGA MARIA
Prin: GLIGA MARIA
Prin: GLIGA MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
393.648 RON
Profit net
205.848 RON
Capitaluri proprii
206.088 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 227.444 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 36.880 RON | 42.000 RON | 21.000 RON | 26.000 RON | 55.402 RON | 219.212 RON | 104.400 RON | 104.472 RON | 57.741 RON | 82.919 RON | 393.648 RON |
| Profit net | 17.902 RON | 30.601 RON | 5.359 RON | 15.878 RON | 33.910 RON | 182.106 RON | -64.878 RON | 35.158 RON | 20.039 RON | 15.180 RON | 205.848 RON |
| Total active | 21.080 RON | 54.174 RON | 54.212 RON | 78.438 RON | 81.812 RON | 218.688 RON | 247.270 RON | 152.144 RON | 138.455 RON | 106.309 RON | 286.494 RON |
Comparație cu 109 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.314 RON | 23.694 RON |
|---|
| Active circulante | 21.080 RON | 54.174 RON | 54.212 RON | 78.438 RON | 81.812 RON | 218.688 RON | 247.270 RON | 152.144 RON | 138.455 RON | 88.995 RON | 262.800 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 18.102 RON | 48.703 RON | 54.062 RON | 69.940 RON | 79.850 RON | 211.956 RON | 147.078 RON | 47.236 RON | 55.318 RON | 35.459 RON | 206.088 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.978 RON | 5.471 RON | 150 RON | 8.498 RON | 1.962 RON | 6.732 RON | 100.192 RON | 104.908 RON | 30.941 RON | 19.407 RON | 65.350 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | 0 | 1 | 0 | 0 | — | — |
|---|