Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17923590
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MORARU ANDREIA LIGIA
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
85.932 RON
Profit net
-46.069 RON
Capitaluri proprii
-206.495 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 55.868 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 197.548 RON | 143.024 RON | 118.203 RON | 127.263 RON | 94.468 RON | 79.836 RON | 130.956 RON | 116.306 RON | 123.764 RON | 101.950 RON | 73.869 RON | 56.655 RON | 79.139 RON | 55.773 RON | 76.328 RON | 89.534 RON | 85.932 RON |
| Profit net | 1.673 RON | -44.637 RON | -18.835 RON | 41.056 RON | -9.461 RON | -24.374 RON | 4.865 RON | 11.210 RON | 18.263 RON | -861 RON | -22.444 RON |
Comparație cu 321 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 2% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -31.170 RON |
| 3.854 RON |
| -44.937 RON |
| -25.556 RON |
| -40.479 RON |
| -46.069 RON |
| Total active | 76.382 RON | 48.174 RON | 70.917 RON | 86.245 RON | 50.755 RON | 19.599 RON | 28.258 RON | 14.774 RON | 45.090 RON | 57.608 RON | 49.330 RON | 36.710 RON | 65.992 RON | 44.329 RON | 60.315 RON | 81.600 RON | 139.145 RON |
|---|
| Active imobilizate | 3.097 RON | — | — | 3.831 RON | 1.576 RON | 2.241 RON | 1.851 RON | 2.092 RON | 1.387 RON | 741 RON | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 73.285 RON | 48.174 RON | 70.917 RON | 82.414 RON | 49.179 RON | 17.358 RON | 26.407 RON | 12.682 RON | 43.703 RON | 56.867 RON | 49.330 RON | 36.710 RON | 65.992 RON | 44.329 RON | 60.315 RON | 81.600 RON | 139.145 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 23.080 RON | -21.556 RON | -40.392 RON | 664 RON | -8.797 RON | -33.172 RON | -28.307 RON | -17.097 RON | 1.166 RON | 305 RON | -22.139 RON | -53.308 RON | -49.455 RON | -94.392 RON | -119.948 RON | -160.427 RON | -206.495 RON |
|---|
| Datorii totale | 53.302 RON | 69.730 RON | 111.309 RON | 85.581 RON | 59.552 RON | 52.771 RON | 56.565 RON | 31.871 RON | 43.924 RON | 57.303 RON | 71.469 RON | 90.018 RON | 115.447 RON | 138.721 RON | 180.263 RON | 242.027 RON | 345.640 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 2 | 2 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | 2 | 3 | 2 | 2 |
|---|