Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17942576
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
17 RON
Profit net
-1.601 RON
Capitaluri proprii
32.303 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 5.384.720 RON | 10.463.664 RON | 16.117.364 RON | 16.874.293 RON | 6.898.131 RON | 1.585.751 RON | — | — | — | — | — | 17 RON | — | — | — | — |
| Profit net | 47.817 RON | 306.700 RON | 307.826 RON | 654.867 RON | 89.762 RON | -678 RON | -1.174 RON | -4.088 RON | -5.469 RON | -8.838 RON | -12.260 RON | -6.602 RON | -2.511 RON | -3.791 RON |
Comparație cu 490 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2021.
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -1.825 RON |
| -1.601 RON |
| Total active | 2.938.383 RON | 4.419.403 RON | 8.787.115 RON | 4.590.755 RON | 5.769.623 RON | 4.767.572 RON | 2.897.739 RON | 2.722.770 RON | 2.511.455 RON | 2.508.086 RON | 2.504.203 RON | 135.233 RON | 139.324 RON | 127.011 RON | 125.186 RON | 33.016 RON |
|---|
| Active imobilizate | 75.867 RON | 62.038 RON | 93.423 RON | 130.300 RON | 146.743 RON | 146.743 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 2.862.516 RON | 4.357.365 RON | 8.693.692 RON | 4.460.455 RON | 5.622.880 RON | 4.620.829 RON | 2.897.739 RON | 2.722.770 RON | 2.511.455 RON | 2.508.086 RON | 2.504.203 RON | 135.233 RON | 139.324 RON | 127.011 RON | 125.186 RON | 33.016 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 657.752 RON | 945.891 RON | 1.254.592 RON | 1.903.887 RON | 1.673.847 RON | 1.673.169 RON | 1.855.304 RON | 1.852.390 RON | 1.851.009 RON | 1.847.640 RON | 1.844.218 RON | 135.233 RON | 139.324 RON | 127.011 RON | 125.186 RON | 32.303 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.272.328 RON | 3.477.538 RON | 7.536.593 RON | 2.686.868 RON | 4.096.076 RON | 3.094.703 RON | 1.042.735 RON | 870.680 RON | 660.746 RON | 660.746 RON | 660.285 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 713 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 2 | 4 | 2 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|