Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 nov. 2016 și 24 mai 2023.
Spray autoaparare Umarex pro secure 370ml
Lanterna cu acumulator
Catuse
Cartus glont 9mm
Spray autoaparare Umarex pro secure 370ml
Servicii de inchiriere arme letale (pistol cu glont)
SPRAY CU PIPER GEL TW1000
Echipament pentru personalul de vanatoare
Spray piper dispersant 50ml
Spray Walther 370ml
Cizme sold
Cartus vanatoare 12mm/ Breneke
Cartus vanatoare 12mm/�4mm
Cartuse vanatoare � 5mm
Cartus vanatoare 16mm/Breneke
Cartuse vanatoare 12/3,5 mm
Cartuse de vanatoare/12 mm/4,5 mm
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18034731
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: RADU GEORGICĂ
Prin: RADU GEORGICĂ
Prin: RADU GEORGICĂ
Prin: RADU GEORGICĂ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
858.836 RON
Profit net
216.835 RON
Capitaluri proprii
1.013.915 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 963.054 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 131.078 RON | 218.336 RON | 267.406 RON | 189.563 RON | 183.392 RON | 147.489 RON | 188.101 RON | 225.570 RON | 277.830 RON | 399.407 RON | 443.404 RON | 620.940 RON | 773.298 RON | 877.799 RON | 1.030.002 RON | 896.245 RON | 858.836 RON |
| Profit net | 17.333 RON | 43.149 RON | 66.135 RON | 20.767 RON | 19.785 RON | 53.489 RON | 89.600 RON | 91.874 RON | 46.860 RON | 83.248 RON | 87.490 RON | 133.976 RON |
Comparație cu 2905 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 145.974 RON |
| 155.950 RON |
| 218.212 RON |
| 176.161 RON |
| 216.835 RON |
| Total active | 277.377 RON | 246.809 RON | 277.868 RON | 285.163 RON | 342.636 RON | 388.627 RON | 467.572 RON | 559.558 RON | 634.548 RON | 712.242 RON | 837.612 RON | 931.287 RON | 1.169.798 RON | 1.307.304 RON | 1.334.628 RON | 1.533.587 RON | 1.371.370 RON |
|---|
| Active imobilizate | 58 RON | 103 RON | 117 RON | 117 RON | 117 RON | 117 RON | 117 RON | — | — | — | — | — | 3.589 RON | 2.539 RON | 1.488 RON | 438 RON | — |
|---|
| Active circulante | 277.319 RON | 246.706 RON | 277.751 RON | 285.046 RON | 342.519 RON | 388.510 RON | 467.455 RON | 559.558 RON | 634.548 RON | 712.242 RON | 837.612 RON | 931.287 RON | 1.166.209 RON | 1.304.765 RON | 1.333.140 RON | 1.533.149 RON | 1.371.370 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 50.054 RON | 92.895 RON | 159.030 RON | 179.797 RON | 199.583 RON | 253.072 RON | 342.672 RON | 434.545 RON | 481.405 RON | 564.653 RON | 652.142 RON | 786.118 RON | 932.093 RON | 1.088.043 RON | 1.020.920 RON | 1.197.081 RON | 1.013.915 RON |
|---|
| Datorii totale | 227.323 RON | 153.914 RON | 118.838 RON | 105.366 RON | 143.053 RON | 135.555 RON | 124.900 RON | 125.013 RON | 153.143 RON | 147.589 RON | 185.470 RON | 145.169 RON | 237.705 RON | 219.261 RON | 313.708 RON | 336.506 RON | 357.455 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|