Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 25 apr. 2018 și 4 aug. 2021.
achizitionare lucrari de reparatie
achizitionare lucrari de executie rigole carosabila
achizitionare lucrari reparatii capace canalizare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18048206
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
138.960 RON
Profit net
125.762 RON
Capitaluri proprii
566.050 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 105.127 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 14.890 RON | 29.396 RON | 47.698 RON | 20.433 RON | 42.300 RON | 0 RON | 24.761 RON | 26.560 RON | 122.862 RON | 138.960 RON |
| Profit net | 9.645 RON | 12.758 RON | 23.792 RON | 16.575 RON | 39.842 RON | -651 RON | 23.960 RON | 15.334 RON | 114.769 RON | 125.762 RON |
| Total active | 81.249 RON | 94.795 RON | 130.294 RON | 143.560 RON | 171.185 RON | 170.534 RON | 195.237 RON | 327.609 RON | 442.887 RON | 568.336 RON |
| Active imobilizate | 165 RON | — |
Comparație cu 533 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2022.
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 81.084 RON | 94.795 RON | 130.294 RON | 143.560 RON | 171.185 RON | 170.534 RON | 195.237 RON | 327.609 RON | 442.887 RON | 568.336 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 78.219 RON | 90.976 RON | 114.768 RON | 131.343 RON | 171.185 RON | 170.534 RON | 194.494 RON | 325.519 RON | 440.288 RON | 566.050 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.030 RON | 3.819 RON | 15.526 RON | 12.217 RON | 0 RON | 0 RON | 743 RON | 2.090 RON | 2.599 RON | 2.286 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 2 | — | — | 0 | 0 | — | — | 1 |
|---|