Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 10 dec. 2018 și 28 aug. 2024.
Se afișează cele mai recente 25 din 36 atribuiri.
Servicii de pirotehnie
Foc de artificii
Foc de artificii
Servicii de pirotehnie
Servicii de pirotehnie
Focuri artificii
Servicii de pirotehnie
SERVICII DE PIROTEHNIE
Foc de artificii.
Focuri artificii
FOC DE ARTIFICII
Focuri artificii
Servicii de pirotehnie (Rev.2)
Focuri artificii
Focuri artificii
Focuri artificii
Focuri artificii
Servicii de pirotehnie
Servicii de pirotehnie
SERVICII DE PIROTEHNIE
Focuri artificii
Focuri artificii
Focuri de artificii.
Servicii de pirotehnie
FOC DE ARTIFICII
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18059523
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
279.217 RON
Profit net
6.755 RON
Capitaluri proprii
13.090 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 252.782 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 10.649 RON | — | 0 RON | 0 RON | 3.000 RON | 11.680 RON | 117.964 RON | 56.078 RON | 62.397 RON | 84.190 RON | 146.660 RON | 81.141 RON | 128.320 RON | 214.762 RON | 295.012 RON | 279.217 RON |
| Profit net | -30.645 RON | — | 0 RON | 0 RON | -111.581 RON | 7.255 RON | 83.446 RON | 18.999 RON | 33.007 RON | 3.875 RON | 50.443 RON | 40.083 RON | 57.021 RON | 139.200 RON | 124.634 RON |
Comparație cu 919 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2024.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 6.755 RON |
| Total active | 129.438 RON | 129.438 RON | 129.438 RON | 129.438 RON | 386 RON | 2.637 RON | 1.066 RON | 2.735 RON | 9.371 RON | 76.572 RON | 97.933 RON | 75.327 RON | 108.665 RON | 216.312 RON | 324.309 RON | 109.251 RON |
|---|
| Active imobilizate | 25.429 RON | 25.429 RON | 25.429 RON | 25.429 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 104.009 RON | 104.009 RON | 104.009 RON | 104.009 RON | 386 RON | 2.637 RON | 1.066 RON | 2.735 RON | 9.371 RON | 76.572 RON | 97.933 RON | 75.327 RON | 108.665 RON | 216.312 RON | 324.309 RON | 109.251 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -24.793 RON | -24.793 RON | -24.793 RON | -24.793 RON | -136.374 RON | -129.118 RON | -45.672 RON | -26.673 RON | 6.335 RON | 10.210 RON | 60.653 RON | 74.036 RON | 104.057 RON | 212.757 RON | 198.191 RON | 13.090 RON |
|---|
| Datorii totale | 154.231 RON | 154.231 RON | 154.231 RON | 154.231 RON | 136.760 RON | 131.755 RON | 46.738 RON | 29.408 RON | 3.036 RON | 66.362 RON | 37.280 RON | 1.291 RON | 4.608 RON | 3.555 RON | 126.118 RON | 96.161 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 1 |
|---|