Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 27 oct. 2016 și 22 iul. 2021.
Suport presa și rafturi cu polite
Dulap cu usi pentru arhivarea dosarelor
RECONDITIONARI MESE
VITRINA LEMN MASIV FAG+STICLA
Corp de mobilier cu rafturi, pe colt
Cutie postala + avizier
[Husa piele eco 1350x550] Husa piele eco neagra 1350x550
[Husa piele eco 1850x550] Husa piele eco neagra 1850x550
Scaun directorial cu spatar inalt din stofa neagra
ansamblu mobilier 2 birouri in oglinga, stanga, dreapta
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18089184
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: JURJA VASILE
Prin: JURJA VASILE
Prin: JURJA VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
55.922 RON
Profit net
4.167 RON
Capitaluri proprii
12.103 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 76.582 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 28.526 RON | 121.091 RON | 83.337 RON | 69.501 RON | 34.168 RON | 20.393 RON | 19.944 RON | 35.360 RON | 23.794 RON | 37.660 RON | 29.711 RON | 3.200 RON | 16.910 RON | 238.675 RON | 121.740 RON | 63.744 RON | 55.922 RON |
| Profit net | -8.170 RON | 6.937 RON | 4.121 RON | 2.835 RON | 2.470 RON | -705 RON | 993 RON | -664 RON | -348 RON | 1.033 RON | 977 RON | -4 RON |
Comparație cu 4004 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 23 RON |
| 4.607 RON |
| 6.205 RON |
| 467 RON |
| 4.167 RON |
| Total active | 88.763 RON | 65.371 RON | 70.663 RON | 75.831 RON | 124.012 RON | 181.300 RON | 162.301 RON | 146.657 RON | 146.512 RON | 117.633 RON | 126.828 RON | 161.469 RON | 269.966 RON | 175.840 RON | 102.060 RON | 78.126 RON | 60.819 RON |
|---|
| Active imobilizate | 11.212 RON | 4.480 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 77.551 RON | 60.891 RON | 70.663 RON | 75.831 RON | 124.012 RON | 181.300 RON | 162.301 RON | 146.657 RON | 146.512 RON | 117.633 RON | 126.828 RON | 161.469 RON | 269.966 RON | 175.840 RON | 102.060 RON | 78.126 RON | 60.819 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -21.025 RON | -14.089 RON | -9.967 RON | -7.133 RON | -4.662 RON | -5.367 RON | -4.374 RON | -5.038 RON | -5.386 RON | -4.353 RON | -3.377 RON | -3.381 RON | -3.358 RON | 1.250 RON | 7.455 RON | 7.922 RON | 12.103 RON |
|---|
| Datorii totale | 109.788 RON | 79.460 RON | 80.630 RON | 82.964 RON | 128.674 RON | 186.667 RON | 166.675 RON | 151.695 RON | 151.898 RON | 121.986 RON | 130.205 RON | 164.850 RON | 273.324 RON | 174.590 RON | 94.605 RON | 70.204 RON | 48.716 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — |
|---|