Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18100827
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MICU ANCA
Prin: MICU ANCA
Prin: MICU ANCA
Prin: MICU ANCA
Prin: MICU ANCA
Prin: MICU ANCA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
200.789 RON
Profit net
15.280 RON
Capitaluri proprii
-2.933 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 220.083 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 109.049 RON | 117.077 RON | 117.352 RON | 153.411 RON | 181.510 RON | 216.793 RON | 190.181 RON | 174.276 RON | 177.142 RON | 178.945 RON | 205.564 RON | 205.637 RON | 306.854 RON | 69.080 RON | 198.579 RON | 209.070 RON | 200.789 RON |
| Profit net | 933 RON | 6.516 RON | 4.463 RON | 3.488 RON | 39.096 RON | 11.014 RON | 7.072 RON | 9.886 RON | 4.324 RON | 486 RON | 23.359 RON | 34.913 RON | 55.571 RON |
Comparație cu 160 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -52.172 RON |
| 20.232 RON |
| 13.487 RON |
| 15.280 RON |
| Total active | 5.266 RON | 3.406 RON | 8.978 RON | 3.436 RON | 13.656 RON | 22.745 RON | 29.325 RON | 32.514 RON | 22.741 RON | 15.096 RON | 38.396 RON | 73.354 RON | 81.089 RON | 16.538 RON | 20.026 RON | 11.853 RON | 10.487 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | 2.306 RON | 1.717 RON | 1.128 RON | 540 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 5.266 RON | 1.100 RON | 7.261 RON | 2.308 RON | 13.116 RON | 22.745 RON | 29.325 RON | 32.514 RON | 22.741 RON | 15.096 RON | 38.396 RON | 73.354 RON | 81.089 RON | 16.538 RON | 20.026 RON | 11.853 RON | 10.487 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -43.928 RON | -37.412 RON | -32.949 RON | -29.460 RON | 9.636 RON | 20.650 RON | 27.722 RON | 21.140 RON | 15.578 RON | 11.740 RON | 34.613 RON | 46.167 RON | 55.811 RON | -51.932 RON | -31.700 RON | -18.212 RON | -2.933 RON |
|---|
| Datorii totale | 49.194 RON | 40.907 RON | 42.016 RON | 32.985 RON | 4.020 RON | 2.095 RON | 1.603 RON | 11.374 RON | 7.163 RON | 3.356 RON | 3.783 RON | 27.187 RON | 25.278 RON | 68.491 RON | 51.726 RON | 30.245 RON | 13.600 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 7 | 9 | 7 | 7 | — | 7 | 6 | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|