Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 13 nov. 2019 și 23 feb. 2024.
REPARARE USI
LUCRARI TAMPLARIE
LUCRARI TAMPLARIE
Achizitionare usa PVC
LUCRARI TAMPLARIE
LUCRARI TAMPLARIE
LUCRARI TAMPLARIE PVC
reparatie tamplarie
Lucrari tamplarie PVC
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18129122
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
249.511 RON
Profit net
-11.388 RON
Capitaluri proprii
-480.621 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 207.447 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 362.527 RON | 295.010 RON | 265.413 RON | 290.206 RON | 268.634 RON | 240.706 RON | 221.598 RON | 221.222 RON | 246.282 RON | 201.768 RON | 257.693 RON | 236.719 RON | 235.434 RON | 232.244 RON | 224.002 RON | 249.511 RON | — |
| Profit net | -36.561 RON | -29.622 RON | -22.077 RON | -10.819 RON | -27.349 RON | -29.823 RON | -30.103 RON | -21.897 RON | -20.997 RON |
Comparație cu 64 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2024.
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -1.573 RON |
| 2.042 RON |
| 7.195 RON |
| 3.951 RON |
| 1.352 RON |
| 1.833 RON |
| -123.541 RON |
| -11.388 RON |
| Total active | 48.276 RON | 55.468 RON | 63.408 RON | 85.105 RON | 81.568 RON | 90.579 RON | 92.142 RON | 124.392 RON | 150.458 RON | 215.953 RON | 276.676 RON | 338.036 RON | 410.568 RON | 485.842 RON | 606.646 RON | 518.677 RON | 514.747 RON |
|---|
| Active imobilizate | 5.998 RON | 6.744 RON | 4.872 RON | 7.694 RON | 4.986 RON | 2.530 RON | 825 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 42.278 RON | 48.724 RON | 58.536 RON | 77.411 RON | 76.582 RON | 88.049 RON | 91.317 RON | 124.392 RON | 150.458 RON | 215.953 RON | 276.676 RON | 338.036 RON | 410.568 RON | 485.842 RON | 606.646 RON | 518.677 RON | 514.747 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -72.202 RON | -101.824 RON | -123.901 RON | -134.246 RON | -161.595 RON | -189.996 RON | -220.099 RON | -241.995 RON | -262.992 RON | -264.564 RON | -262.520 RON | -255.328 RON | -251.211 RON | -250.367 RON | -248.534 RON | -469.233 RON | -480.621 RON |
|---|
| Datorii totale | 120.478 RON | 157.292 RON | 187.309 RON | 219.351 RON | 243.163 RON | 280.575 RON | 312.241 RON | 366.387 RON | 413.450 RON | 480.517 RON | 539.196 RON | 593.364 RON | 661.779 RON | 736.209 RON | 855.180 RON | 987.910 RON | 995.368 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | — |
|---|