Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 24 feb. 2020 și 20 mai 2020.
ANVELOPA 315/80 R22,5 TRACTIUNE REG
185/65 R15 ANVELOPA VARA
ANVELOPA 12R22,5 DIR
ANVELOPA 295/80 R22,5 PIRELLI PHAROS
ANVELOPA 295/80 R22,5 DIRECTIE
ANVELOPA 18.4-26 CULTOR AGROIND 14PR
CAMERA 12.5/80-18
CAMERA 16.9/18.4-26
ANVELOPE IND 12.5/80-18 ATU410
ANVELOPA 315/80 R22,5 DIR ON/OFF
ANVELOPA 315/80 R22,5 TRACTIUNE ON OFF
ANVELOPA 245/70R17,5 TRACTIUNE
ANVELOPA 11 R22,5 TRACTIUNE
ANVELOPA 245/70R17,5 DIRECTIE
ANVELOPA 195/70 R15C IARNA
ANVELOPA 295/80 R22,5 TRACTIUNE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18144920
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
91.419 RON
Profit net
-26.086 RON
Capitaluri proprii
6.841 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 209.730 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 26.069 RON | 11.090 RON | 41.537 RON | 76.606 RON | 51.328 RON | 15.125 RON | 8.800 RON | 68.210 RON | 166.326 RON | 181.644 RON | 349.646 RON | 91.419 RON |
| Profit net | 4.957 RON | -2.640 RON | 8.897 RON | 3.790 RON | -2.174 RON | 4.042 RON | 1.407 RON | -21.733 RON | 4.936 RON | 11.049 RON | 29.618 RON | -26.086 RON |
| Total active | 12.808 RON | 3.279 RON | 6.774 RON | 28.879 RON | 17.951 RON | 12.352 RON | 17.467 RON | 35.457 RON |
Comparație cu 1753 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 78), pentru anul 2020.
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 46.387 RON |
| 48.429 RON |
| 165.288 RON |
| 106.401 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 11.000 RON | 2.159 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 18.644 RON |
|---|
| Active circulante | 12.808 RON | 3.279 RON | 6.774 RON | 17.879 RON | 15.792 RON | 12.352 RON | 17.467 RON | 35.457 RON | 46.387 RON | 48.429 RON | 165.288 RON | 87.757 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -4.864 RON | -7.504 RON | 1.393 RON | 5.183 RON | 3.009 RON | 7.051 RON | 8.458 RON | -13.275 RON | -8.340 RON | 2.709 RON | 32.927 RON | 6.841 RON |
|---|
| Datorii totale | 17.672 RON | 10.783 RON | 5.381 RON | 23.696 RON | 14.942 RON | 5.404 RON | 9.009 RON | 48.732 RON | 54.727 RON | 45.720 RON | 132.361 RON | 99.560 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 |
|---|