Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18164740
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VANCEA LAURA
Prin: VANCEA LAURA
Prin: VANCEA LAURA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
7.000 RON
Profit net
1.522 RON
Capitaluri proprii
1.762 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 10.889 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 30.970 RON | 15.490 RON | 22.610 RON | 80.005 RON | 58.495 RON | 77.700 RON | 120.785 RON | 56.750 RON | 12.400 RON | 13.700 RON | 7.050 RON | 25.080 RON | 29.750 RON | 20.600 RON | 4.000 RON | 19.950 RON | 7.000 RON |
| Profit net | 26.122 RON | 7.072 RON | 14.087 RON | 54.737 RON | 27.344 RON | 15.143 RON | 88.078 RON | 27.415 RON | -12.708 RON | 24.287 RON | 3.157 RON | 21.460 RON |
Comparație cu 1682 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 26.549 RON |
| 16.935 RON |
| -1.257 RON |
| 14.201 RON |
| 1.522 RON |
| Total active | 57.217 RON | 64.849 RON | 79.895 RON | 136.725 RON | 139.074 RON | 154.555 RON | 172.554 RON | 144.145 RON | 108.356 RON | 26.752 RON | 28.538 RON | 36.540 RON | 62.985 RON | 25.154 RON | 18.067 RON | 32.172 RON | 12.595 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 40.000 RON | 101.256 RON | 68.760 RON | 23.544 RON | 10.404 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 57.217 RON | 64.849 RON | 79.895 RON | 96.725 RON | 37.818 RON | 85.795 RON | 149.010 RON | 133.741 RON | 108.356 RON | 26.752 RON | 28.538 RON | 36.540 RON | 62.985 RON | 25.154 RON | 18.067 RON | 32.172 RON | 12.595 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 56.414 RON | 63.486 RON | 77.573 RON | 132.310 RON | 136.454 RON | 151.597 RON | 171.824 RON | 142.919 RON | 102.796 RON | 11.819 RON | 14.976 RON | 36.436 RON | 62.985 RON | 17.175 RON | 15.918 RON | 30.119 RON | 1.762 RON |
|---|
| Datorii totale | 803 RON | 1.363 RON | 2.322 RON | 4.415 RON | 2.620 RON | 3.498 RON | 1.270 RON | 1.226 RON | 5.560 RON | 14.933 RON | 13.562 RON | 104 RON | 0 RON | 7.979 RON | 2.149 RON | 2.053 RON | 10.833 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — | — |
|---|