Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18271991
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus 2 persoane ale căror nume apar la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
16.206 RON
Profit net
13.091 RON
Capitaluri proprii
-55.972 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 15.943 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 77.273 RON | 30.273 RON | 54.431 RON | 21.169 RON | 29.862 RON | 22.072 RON | 34.723 RON | 56.216 RON | 28.663 RON | 17.075 RON | 28.063 RON | 16.206 RON |
| Profit net | -107.444 RON | -16.451 RON | 11.743 RON | -3.354 RON | -24.403 RON | -23.740 RON | -20.986 RON | 302 RON | -40.611 RON | -2.955 RON | 20.436 RON | 13.091 RON |
| Total active | 36.170 RON | 18.613 RON | 30.569 RON | 25.989 RON | 5.179 RON | 3.077 RON |
Comparație cu 17 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 03), pentru anul 2020.
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.693 RON |
| 4.623 RON |
| 8.911 RON |
| 8.699 RON |
| 9.017 RON |
| 22.755 RON |
| Active circulante | 36.170 RON | 18.613 RON | 30.569 RON | 25.989 RON | 5.179 RON | 3.077 RON | 4.693 RON | 4.623 RON | 8.911 RON | 8.699 RON | 9.017 RON | 22.755 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 30.957 RON | 14.505 RON | 26.249 RON | 22.895 RON | -1.508 RON | -25.249 RON | -46.235 RON | -45.933 RON | -86.544 RON | -89.499 RON | -69.064 RON | -55.972 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.213 RON | 4.108 RON | 4.320 RON | 3.094 RON | 6.687 RON | 28.326 RON | 50.928 RON | 50.556 RON | 95.455 RON | 98.198 RON | 78.081 RON | 78.727 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 29 | 7 | 11 | 11 | 4 | 3 | 4 | 4 | 3 | 1 | — | — |
|---|