Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 17 mai 2016 și 25 iun. 2026.
Amenajare expoziție istorie locală, clădire veche
Servicii de editare
Expoziție temporară. File din istoria unui Muzeu. Exemple din Târgu-Mureș
Amenajare expozitii in memoria Petofi Sandor
Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
PROMOVARE MARKETING EXPOZITIE
CONCEPT CURATORIAL EXPOZITIE
MARETIALE IMRIMARE EXPOZITIE
Proiectare de expoziție muzeală
expozitie
Achizitionare studiu de oportunitate
Servicii de expozitii
Proiecție și execuție de expoziție muzeală
Realizare proiect tehnic de mobilare Castel Mariaffy Lajos
Proiecție și execuție de expoziție muzeală
Organizarea expozitie temporara la Muzeul Haáz Rezső cu titlul "LIMBA MAGHIARA PASTRATA IN LEAGAN"
Eveniment de joc istoric "Recrutare"
Proiectare expozitie istorica
“ARCURI IN TIMP –Capitole din istoria de 425 ani ale gimnaziului catolic”
Servicii de organizare evenimente cu ocazia Comemorării revoluției din 1956
Achizitionare lucrari de reparatii si restaurare monument istoric
Proiectare realizare expozitie cu tematica istorica (sabii)
proiectare realizare expozitie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18285687
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-05.
Cifră de afaceri
3.326.682 RON
Profit net
382.042 RON
Capitaluri proprii
1.134.118 RON
Număr mediu salariați
10
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.038.818 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 59.260 RON | 53.409 RON | 82.792 RON | 69.347 RON | 191.159 RON | 20.505 RON | 62.150 RON | 115.270 RON | 134.732 RON | 91.285 RON | 160.272 RON | 188.068 RON | 552.951 RON | 1.194.006 RON | 980.476 RON | 3.528.594 RON | 3.326.682 RON |
| Profit net | 41.566 RON | 13.718 RON | 24.592 RON | 4.873 RON | 2.958 RON | -8.604 RON | 1.250 RON | 20.745 RON | 27.326 RON | 2.122 RON | 50.480 RON | 18.790 RON |
Comparație cu 142 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 226.363 RON |
| 229.887 RON |
| 116.812 RON |
| 995.500 RON |
| 382.042 RON |
| Total active | 59.037 RON | 73.873 RON | 94.700 RON | 62.882 RON | 60.343 RON | 53.502 RON | 56.719 RON | 40.004 RON | 55.807 RON | 38.510 RON | 85.819 RON | 91.407 RON | 372.436 RON | 730.897 RON | 1.034.639 RON | 1.709.011 RON | 1.977.219 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.661 RON | 1.661 RON | — | — | 17.514 RON | 285.680 RON | 337.142 RON | 484.743 RON | 199.716 RON |
|---|
| Active circulante | 59.037 RON | 73.873 RON | 94.700 RON | 62.882 RON | 60.343 RON | 53.502 RON | 56.719 RON | 40.004 RON | 54.146 RON | 36.849 RON | 85.819 RON | 91.407 RON | 354.922 RON | 445.217 RON | 697.497 RON | 1.224.268 RON | 1.777.503 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 49.273 RON | 62.990 RON | 87.582 RON | 52.455 RON | 55.436 RON | 46.832 RON | 48.082 RON | 22.828 RON | 27.903 RON | 30.025 RON | 80.505 RON | 67.794 RON | 275.377 RON | 435.564 RON | 422.376 RON | 1.301.876 RON | 1.134.118 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.764 RON | 10.883 RON | 7.118 RON | 10.427 RON | 4.907 RON | 6.670 RON | 8.637 RON | 17.176 RON | 27.904 RON | 8.485 RON | 5.314 RON | 23.613 RON | 97.059 RON | 283.583 RON | 603.513 RON | 401.385 RON | 840.351 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 2 | — | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | 6 | 8 | 10 |
|---|