Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 30 iun. 2026 și 30 iun. 2026.
Elaborare documentație MCC reparații Primăria Mun. Odorheiu-Secuiesc
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18333601
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VANYOLOS ENDRE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
161.457 RON
Profit net
66.964 RON
Capitaluri proprii
82.834 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 82.438 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6.081 RON | 13.744 RON | 15.875 RON | 11.984 RON | 30.600 RON | 2.905 RON | 1.700 RON | 1.000 RON | — | 1.200 RON | 13.692 RON | 18.776 RON | 40.277 RON | 39.742 RON | 103.156 RON | 51.649 RON | 161.457 RON |
| Profit net | 514 RON | 1.939 RON | 1.219 RON | 1.966 RON | 22.589 RON | -1.738 RON | 993 RON | 651 RON | -590 RON | 791 RON | 7.646 RON | 3.813 RON | -9.448 RON |
Comparație cu 333 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -16.913 RON |
| 32.070 RON |
| -33.831 RON |
| 66.964 RON |
| Total active | 12.065 RON | 17.763 RON | 15.658 RON | 12.960 RON | 32.622 RON | 34.725 RON | 35.434 RON | 36.086 RON | 35.496 RON | 36.322 RON | 40.208 RON | 47.493 RON | 39.217 RON | 22.176 RON | 61.956 RON | 25.187 RON | 88.428 RON |
|---|
| Active circulante | 12.065 RON | 17.763 RON | 15.658 RON | 12.960 RON | 32.622 RON | 34.725 RON | 35.434 RON | 36.086 RON | 35.496 RON | 36.322 RON | 40.208 RON | 47.493 RON | 39.217 RON | 22.176 RON | 61.956 RON | 25.187 RON | 88.428 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.712 RON | 6.651 RON | 7.870 RON | 9.836 RON | 32.425 RON | 30.687 RON | 31.680 RON | 32.332 RON | 31.742 RON | 32.532 RON | 40.178 RON | 43.991 RON | 34.543 RON | 17.630 RON | 49.700 RON | 15.869 RON | 82.834 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.353 RON | 11.112 RON | 7.788 RON | 3.124 RON | 197 RON | 4.038 RON | 3.754 RON | 3.754 RON | 3.754 RON | 3.790 RON | 30 RON | 3.502 RON | 4.674 RON | 4.546 RON | 12.256 RON | 9.318 RON | 5.594 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|