Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 10 nov. 2016 și 21 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 171 atribuiri.
EXECUTIE SI MONTAJ JALUZELE VERTICALE
ROLETE TEXTILE REFLEXIV ( MONTAJ INCLUS )
Storuri textile
GLAFURI EXTERIOARE DIN ALUMINIU ( MONTAJ INCLUS )
Storuri textile
ROLETE TEXTILE REFLEXIV ( MONTAJ INCLUS )
EXECUTIE SI MONTAJ JALUZELE VERTICALE
EXECUTIE SI MONTAJ JALUZELE VERTICALE
ROLETE TEXTILE ( MONTAJ INCLUS )
GLAFURI EXTERIOARE DIN ALUMINIU ( MONTAJ INCLUS )
Jaluzele vertcale executie si montaj
PLASE ANTI-INSECTE ( MONTAJ INCLUS )
ROLETE TEXTILE CU MONTAJ
ROLETE TEXTILE ( MONTAJ INCLUS )
ROLETE TEXTILE ( MONTAJ INCLUS )
EXECUTIE SI MONTAJ JALUZELE
EXECUTIE SI MONTAJ JALUZELE VERTICALE
PACHET MONTAJ JALUZELE DAY & NIGHT ( 8 BUCATI )
Jaluzele tip rolete
GLAFURI EXTERIOARE DIN ALUMINIU ( MONTAJ INCLUS )
Jaluzele tip rolete
ROLETE TEXTILE ( MONTAJ INCLUS )
ROLETE TEXTILE ( MONTAJ INCLUS
GLAFURI EXTERIOARE DIN ALUMINIU ( MONTAJ INCLUS )
pachet servicii reparatii jaluzele , rulou exterior , plase anti-insecte, rolete textile
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18441247
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
121.258 RON
Profit net
5.339 RON
Capitaluri proprii
-28.542 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 177.212 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 134.099 RON | 78.810 RON | 130.034 RON | 99.741 RON | 141.559 RON | 111.672 RON | 110.306 RON | 168.605 RON | 165.310 RON | 122.183 RON | 214.204 RON | 177.282 RON | 150.938 RON | 210.904 RON | 191.382 RON | 119.963 RON | 121.258 RON |
| Profit net | -33.670 RON | -19.908 RON | -18.957 RON | -31.950 RON | -30.696 RON | -28.045 RON | -32.461 RON | -39.517 RON | -38.277 RON |
Comparație cu 5121 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2025.
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -53.213 RON |
| 6.883 RON |
| -17.762 RON |
| -28.975 RON |
| 11.651 RON |
| 388.574 RON |
| -3.683 RON |
| 5.339 RON |
| Total active | 18.568 RON | 13.083 RON | 27.524 RON | 14.170 RON | 28.997 RON | 14.872 RON | 22.913 RON | 43.245 RON | 27.980 RON | 12.215 RON | 62.797 RON | 43.169 RON | 22.518 RON | 23.707 RON | 12.853 RON | 11.364 RON | 22.374 RON |
|---|
| Active imobilizate | 2.750 RON | 1.250 RON | 2.153 RON | 1.077 RON | 700 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 15.818 RON | 11.833 RON | 25.371 RON | 13.093 RON | 28.297 RON | 14.872 RON | 22.913 RON | 43.245 RON | 27.980 RON | 12.215 RON | 62.797 RON | 43.169 RON | 22.518 RON | 23.707 RON | 12.853 RON | 11.364 RON | 22.374 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -97.545 RON | -117.452 RON | -136.409 RON | -168.360 RON | -199.055 RON | -227.100 RON | -259.561 RON | -299.078 RON | -337.355 RON | -390.568 RON | -383.685 RON | -401.448 RON | -430.422 RON | -418.771 RON | -30.197 RON | -33.880 RON | -28.542 RON |
|---|
| Datorii totale | 116.113 RON | 130.535 RON | 163.933 RON | 179.159 RON | 228.052 RON | 241.972 RON | 282.474 RON | 342.397 RON | 365.514 RON | 402.804 RON | 446.503 RON | 445.990 RON | 454.313 RON | 442.499 RON | 43.050 RON | 45.244 RON | 50.916 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 1 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|