Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 15 sept. 2017 și 16 apr. 2025.
Aparate de aer conditionat 12.000BTU/18.000BTU cu montaj inclus
Servicii de reparatii camere frigorifice
Reparatii aer conditionat (Pret la oferta valabil pentru un set de minim 11 aparate)
Furnizare si montare aparate de aer conditionat
Lucrari de instalare echipament de aer condituinat
Servicii revizie instalatii de aer conditionat
ECHIPAMENT CLIMATIZARE PRIMARIE
Aparat aer conditionat
montaj aparate aer conditionat
Aparat aer conditionat
montaj aparat aer conditionat
Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18483196
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
299.404 RON
Profit net
6.103 RON
Capitaluri proprii
7.193 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 319.713 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 97.662 RON | 136.425 RON | 147.898 RON | 137.737 RON | 135.872 RON | 170.074 RON | 191.354 RON | 170.827 RON | 264.248 RON | 231.318 RON | 217.287 RON | 138.371 RON | 200.516 RON | 231.507 RON | 317.626 RON | 396.895 RON | 299.404 RON |
| Profit net | -52.406 RON | -24.940 RON | -7.082 RON | -22.623 RON | -36.119 RON | -23.956 RON | 3.682 RON | 2.023 RON | 1.617 RON | 67.475 RON |
Comparație cu 28 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 28), pentru anul 2025.
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 100.085 RON |
| 30.664 RON |
| 40.929 RON |
| 36.260 RON |
| 47.191 RON |
| 118.632 RON |
| 6.103 RON |
| Total active | 15.328 RON | 37.539 RON | 33.319 RON | 29.674 RON | 21.692 RON | 27.285 RON | 38.849 RON | 45.741 RON | 59.274 RON | 49.755 RON | 83.537 RON | 86.207 RON | 109.450 RON | 141.995 RON | 179.985 RON | 217.138 RON | 90.972 RON |
|---|
| Active imobilizate | 2.478 RON | 1.652 RON | 826 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 12.850 RON | 35.887 RON | 32.493 RON | 29.674 RON | 21.692 RON | 27.285 RON | 38.849 RON | 45.741 RON | 59.274 RON | 49.755 RON | 83.537 RON | 86.207 RON | 109.450 RON | 141.995 RON | 179.985 RON | 217.138 RON | 90.972 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -5.326 RON | -30.266 RON | -37.348 RON | -59.961 RON | -96.080 RON | -120.036 RON | -116.354 RON | -114.331 RON | -112.714 RON | -45.239 RON | 54.846 RON | 59.510 RON | 100.440 RON | 106.700 RON | 75.891 RON | 166.913 RON | 7.193 RON |
|---|
| Datorii totale | 20.654 RON | 67.805 RON | 70.667 RON | 89.635 RON | 117.772 RON | 147.321 RON | 155.203 RON | 160.072 RON | 171.988 RON | 94.994 RON | 28.691 RON | 26.697 RON | 9.010 RON | 35.295 RON | 104.094 RON | 50.225 RON | 83.779 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | — | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 |
|---|