Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18504949
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
149.056 RON
Profit net
54.015 RON
Capitaluri proprii
60.015 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 113.876 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 164.718 RON | 210.808 RON | 210.702 RON | 235.322 RON | 239.712 RON | 197.032 RON | 171.185 RON | 157.657 RON | 163.077 RON | 159.767 RON | 167.444 RON | 120.602 RON | 118.019 RON | 102.090 RON | 130.348 RON | 148.925 RON | 149.056 RON |
| Profit net | 75.963 RON | 29.639 RON | 32.211 RON | 27.423 RON | 8.183 RON | 3.749 RON | 34.013 RON | 26.160 RON | 24.829 RON | 32.662 RON | -576 RON | 1.767 RON |
Comparație cu 17 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -2.531 RON |
| 39.625 RON |
| 62.089 RON |
| 60.188 RON |
| 54.015 RON |
| Total active | 208.372 RON | 235.787 RON | 262.098 RON | 292.159 RON | 247.912 RON | 208.449 RON | 220.476 RON | 216.311 RON | 217.178 RON | 199.339 RON | 155.672 RON | 149.094 RON | 141.784 RON | 146.072 RON | 208.012 RON | 208.012 RON | 243.165 RON |
|---|
| Active imobilizate | 195.581 RON | 219.353 RON | — | 65 RON | 16 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 12.791 RON | 16.434 RON | 262.098 RON | 292.094 RON | 247.896 RON | 208.449 RON | 220.476 RON | 216.311 RON | 217.178 RON | 199.339 RON | 155.672 RON | 149.094 RON | 141.784 RON | 146.072 RON | 208.012 RON | 208.012 RON | 243.165 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 77.634 RON | 107.272 RON | 139.483 RON | 166.906 RON | 147.666 RON | 143.232 RON | 173.496 RON | 165.643 RON | 164.312 RON | 172.145 RON | 138.907 RON | 140.674 RON | 138.142 RON | 45.625 RON | 68.089 RON | 66.188 RON | 60.015 RON |
|---|
| Datorii totale | 130.738 RON | 128.515 RON | 122.615 RON | 125.253 RON | 100.246 RON | 65.217 RON | 46.980 RON | 50.668 RON | 52.866 RON | 27.194 RON | 16.765 RON | 8.420 RON | 3.642 RON | 100.447 RON | 139.923 RON | 141.824 RON | 183.150 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 6 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|