Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18568578
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TINCEA ION
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
-4.967 RON
Capitaluri proprii
292.508 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 90.623 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 25.081 RON | 29.766 RON | 64.717 RON | 50.015 RON | 38.572 RON | 48.511 RON | 65.189 RON | 60.443 RON | 29.328 RON | 113.085 RON | 194.808 RON | 131.211 RON | 35.382 RON | 0 RON |
| Profit net | -3.993 RON | -1.982 RON | -7.982 RON | 8.856 RON | 1.271 RON | -5.992 RON | 10.577 RON | -18.756 RON | 14.411 RON | 79.604 RON | 130.534 RON | 79.128 RON | 14.803 RON | -4.967 RON |
| Total active |
Comparație cu 320 firme din județul Ilfov care au același domeniu de activitate (CAEN 59), pentru anul 2022.
Peste 3% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 1% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 12.880 RON |
| 9.734 RON |
| 4.558 RON |
| 26.484 RON |
| 31.738 RON |
| 33.137 RON |
| 56.344 RON |
| 42.597 RON |
| 43.538 RON |
| 80.274 RON |
| 214.428 RON |
| 303.497 RON |
| 316.328 RON |
| 309.744 RON |
| Active circulante | 12.880 RON | 9.734 RON | 4.558 RON | 26.484 RON | 31.738 RON | 33.137 RON | 56.344 RON | 42.597 RON | 43.538 RON | 80.274 RON | 214.428 RON | 303.497 RON | 316.328 RON | 309.744 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -14.672 RON | -8.981 RON | -16.962 RON | -8.106 RON | -6.835 RON | -12.827 RON | -2.251 RON | -21.006 RON | -6.595 RON | 73.009 RON | 203.543 RON | 282.672 RON | 297.475 RON | 292.508 RON |
|---|
| Datorii totale | 27.552 RON | 18.715 RON | 21.520 RON | 34.590 RON | 38.573 RON | 45.964 RON | 58.595 RON | 63.603 RON | 50.133 RON | 7.265 RON | 10.885 RON | 20.825 RON | 18.853 RON | 17.236 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|