Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18646595
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SZABÓ ANDRÁS
Prin: SZABÓ ANDRÁS
Prin: SZABÓ ANDRÁS
Prin: SZABÓ ANDRÁS
Prin: SZABÓ ANDRÁS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.122 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-108.231 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 3.490 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 19.924 RON | 13.179 RON | 11.618 RON | 13.489 RON | 9.963 RON | 10.345 RON | 8.052 RON | 17.129 RON | 8.036 RON | 9.960 RON | 3.815 RON | 1.122 RON | — | — | — | — | — |
| Profit net | -42.851 RON | -17.267 RON | -9.092 RON | -5.933 RON | -2.664 RON | -1.150 RON | -1.922 RON | 2.229 RON | 357 RON | 1.075 RON | -2.258 RON |
Comparație cu 524 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2020.
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -4.731 RON |
| -1.179 RON |
| -206 RON |
| -434 RON |
| 425 RON |
| 0 RON |
| Total active | 35.343 RON | 29.305 RON | 14.471 RON | 11.514 RON | 7.507 RON | 7.482 RON | 5.133 RON | 8.214 RON | 9.449 RON | 4.630 RON | 3.902 RON | 793 RON | 292 RON | 293 RON | 8 RON | 608 RON | 528 RON |
|---|
| Active imobilizate | 17.638 RON | 12.241 RON | 9.736 RON | 4.042 RON | 1.711 RON | 1.003 RON | 295 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 17.705 RON | 17.064 RON | 4.735 RON | 7.472 RON | 5.796 RON | 6.479 RON | 4.838 RON | 8.214 RON | 9.449 RON | 4.630 RON | 3.902 RON | 793 RON | 292 RON | 293 RON | 8 RON | 608 RON | 528 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -65.439 RON | -82.706 RON | -91.841 RON | -97.774 RON | -100.438 RON | -101.588 RON | -103.510 RON | -101.281 RON | -100.924 RON | -99.849 RON | -102.107 RON | -106.837 RON | -108.016 RON | -108.222 RON | -108.656 RON | -108.231 RON | -108.231 RON |
|---|
| Datorii totale | 100.782 RON | 106.488 RON | 106.312 RON | 109.374 RON | 108.045 RON | 109.154 RON | 108.733 RON | 109.572 RON | 110.443 RON | 104.568 RON | 106.137 RON | 107.630 RON | 108.308 RON | 108.515 RON | 108.664 RON | 108.839 RON | 108.759 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|