Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18675400
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GRUMAZ VASILE TUDOR
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
72.095 RON
Profit net
-24.584 RON
Capitaluri proprii
18.948 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 80.623 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 1.055 RON | 3.000 RON | 1.050 RON | 7.113 RON | 28.416 RON | 40.528 RON | 36.112 RON | 144.439 RON | 44.407 RON | 72.095 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.023 RON | 2.278 RON | -523 RON | 2.193 RON | -4.322 RON | 10.851 RON | 8.011 RON | 64.007 RON | -42.883 RON | -24.584 RON |
| Total active | 1.295 RON | 1.295 RON |
Comparație cu 76 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 13), pentru anul 2025.
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.295 RON |
| 1.295 RON |
| 1.295 RON |
| 4.528 RON |
| 6.918 RON |
| 13.947 RON |
| 9.206 RON |
| 17.112 RON |
| 27.817 RON |
| 23.971 RON |
| 20.700 RON |
| 36.516 RON |
| Active circulante | 1.295 RON | 1.295 RON | 1.295 RON | 1.295 RON | 1.295 RON | 4.528 RON | 6.918 RON | 13.947 RON | 9.206 RON | 17.112 RON | 27.817 RON | 23.971 RON | 20.700 RON | 36.516 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 1.263 RON | 3.741 RON | 3.218 RON | 5.411 RON | 1.088 RON | 11.940 RON | 19.952 RON | 83.959 RON | 43.532 RON | 18.948 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.055 RON | 1.055 RON | 1.055 RON | 1.055 RON | 32 RON | 787 RON | 3.700 RON | 9.370 RON | 10.893 RON | 5.198 RON | 7.865 RON | 17.012 RON | 12.168 RON | 17.568 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|