Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18692109
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: POCRIŞER IRINA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
296.582 RON
Profit net
25.014 RON
Capitaluri proprii
42.052 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 120.153 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 41.178 RON | 22.793 RON | 28.862 RON | 13.097 RON | 13.158 RON | 25.980 RON | 12.978 RON | 1.000 RON | 3.000 RON | 3.100 RON | 24.800 RON | 3.000 RON | 4.700 RON | 88.365 RON | 151.839 RON | 296.582 RON |
| Profit net | 1.521 RON | 779 RON | 552 RON | -6.238 RON | -4.511 RON | 1.695 RON | 1.211 RON | 320 RON | 2.910 RON | 1.487 RON | 16.189 RON | 2.910 RON | 4.559 RON | 222 RON | 8.022 RON |
Comparație cu 310 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 55), pentru anul 2025.
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 25.014 RON |
| Total active | 27.298 RON | 25.801 RON | 26.761 RON | 20.573 RON | 16.299 RON | 13.447 RON | 1.052 RON | 1.452 RON | 3.088 RON | 6.093 RON | 26.326 RON | 28.582 RON | 33.282 RON | 29.616 RON | 57.395 RON | 58.360 RON |
|---|
| Active imobilizate | 18.428 RON | 16.566 RON | 13.914 RON | 11.540 RON | 6.120 RON | 6.120 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 8.870 RON | 9.235 RON | 12.847 RON | 9.033 RON | 10.179 RON | 7.327 RON | 1.052 RON | 1.452 RON | 3.088 RON | 6.093 RON | 26.326 RON | 28.582 RON | 33.282 RON | 29.616 RON | 57.395 RON | 58.360 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -16.298 RON | -15.519 RON | -14.967 RON | -21.205 RON | -25.716 RON | -24.022 RON | -22.781 RON | -22.461 RON | -19.551 RON | -18.064 RON | 1.325 RON | 4.235 RON | 8.794 RON | 9.016 RON | 17.038 RON | 42.052 RON |
|---|
| Datorii totale | 43.596 RON | 48.984 RON | 41.728 RON | 41.778 RON | 42.015 RON | 37.469 RON | 23.833 RON | 23.913 RON | 22.639 RON | 24.157 RON | 25.001 RON | 24.347 RON | 24.488 RON | 20.600 RON | 40.357 RON | 16.308 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | — | — | — | 1 | 2 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 |
|---|