Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18770304
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
488.646 RON
Profit net
103.349 RON
Capitaluri proprii
1.078.535 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 336.955 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 201.825 RON | 175.850 RON | 47.372 RON | 0 RON | 0 RON | 969.024 RON | 0 RON | 0 RON | 198.281 RON | 488.646 RON |
| Profit net | 304.678 RON | 68.531 RON | 322.779 RON | 324.046 RON | 226.164 RON | -31.077 RON | 94.767 RON | 257.711 RON | 159.420 RON | 124.053 RON | 105.072 RON | 90.907 RON | 538.469 RON |
Comparație cu 34 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 74.003 RON |
| 126.834 RON |
| -67.047 RON |
| 103.349 RON |
| Total active | 897.363 RON | 1.223.205 RON | 1.663.480 RON | 2.093.521 RON | 2.142.917 RON | 2.132.643 RON | 2.290.506 RON | 2.323.443 RON | 2.302.746 RON | 2.358.946 RON | 2.365.202 RON | 2.455.519 RON | 2.647.723 RON | 2.426.516 RON | 2.424.410 RON | 2.224.320 RON | 2.011.788 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 41.315 RON | 38.067 RON | 28.132 RON | 20.670 RON |
|---|
| Active circulante | 897.363 RON | 1.223.205 RON | 1.663.480 RON | 2.093.521 RON | 2.142.917 RON | 2.132.643 RON | 2.290.506 RON | 2.323.443 RON | 2.302.746 RON | 2.358.946 RON | 2.365.202 RON | 2.455.519 RON | 2.647.723 RON | 2.385.201 RON | 2.386.343 RON | 2.196.188 RON | 1.991.118 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 891.519 RON | 960.050 RON | 1.282.860 RON | 1.606.905 RON | 1.833.369 RON | 1.802.292 RON | 1.806.931 RON | 1.943.589 RON | 2.103.009 RON | 2.227.065 RON | 2.332.136 RON | 2.273.044 RON | 2.337.583 RON | 1.485.270 RON | 1.612.103 RON | 978.834 RON | 1.078.535 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.844 RON | 263.155 RON | 380.620 RON | 486.616 RON | 309.548 RON | 330.351 RON | 483.575 RON | 379.854 RON | 199.737 RON | 131.881 RON | 33.066 RON | 182.475 RON | 310.140 RON | 941.246 RON | 812.307 RON | 1.245.486 RON | 933.253 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
|---|