Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18842311
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus 2 persoane ale căror nume apar la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
779.969 RON
Profit net
57.375 RON
Capitaluri proprii
376.033 RON
Număr mediu salariați
8
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 905.828 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 280.921 RON | 280.481 RON | 385.484 RON | 426.613 RON | 387.097 RON | 477.419 RON | 533.871 RON | 560.833 RON | 550.420 RON | 462.437 RON | 700.420 RON | 801.261 RON | 930.924 RON | 1.155.564 RON | 607.927 RON | 601.708 RON | 779.969 RON |
| Profit net | 37.303 RON | 15.195 RON | 22.016 RON | 25.105 RON | 7.703 RON | 16.882 RON | 27.511 RON | 20.203 RON | 21.003 RON | 29.815 RON | 43.458 RON | 41.080 RON |
Comparație cu 15 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 17), pentru anul 2025.
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 58.821 RON |
| 67.405 RON |
| 36.065 RON |
| 43.724 RON |
| 57.375 RON |
| Total active | 135.243 RON | 207.388 RON | 151.904 RON | 179.034 RON | 184.890 RON | 219.817 RON | 238.813 RON | 249.311 RON | 122.195 RON | 84.543 RON | 162.248 RON | 184.447 RON | 281.157 RON | 374.604 RON | 333.593 RON | 395.667 RON | 458.218 RON |
|---|
| Active circulante | 135.243 RON | 207.388 RON | 151.904 RON | 179.034 RON | 184.890 RON | 219.817 RON | 238.813 RON | 249.311 RON | 122.195 RON | 84.543 RON | 162.248 RON | 184.447 RON | 281.157 RON | 374.604 RON | 333.593 RON | 395.667 RON | 458.218 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 64.363 RON | 79.558 RON | 101.574 RON | 126.679 RON | 134.382 RON | 19.215 RON | 46.726 RON | 66.930 RON | 86.599 RON | 30.815 RON | 74.283 RON | 115.363 RON | 175.258 RON | 242.663 RON | 278.728 RON | 322.452 RON | 376.033 RON |
|---|
| Datorii totale | 70.880 RON | 127.830 RON | 50.330 RON | 52.355 RON | 50.508 RON | 200.602 RON | 192.087 RON | 182.381 RON | 35.596 RON | 53.728 RON | 87.965 RON | 69.084 RON | 105.899 RON | 104.042 RON | 39.485 RON | 57.835 RON | 60.687 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 15 | 22 | 21 | 19 | 20 | 18 | 19 | 19 | 13 | 12 | 12 | 16 | 15 | 17 | 11 | 7 | 8 |
|---|