Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18913609
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus 2 persoane ale căror nume apar la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
948.139 RON
Profit net
67.886 RON
Capitaluri proprii
456.063 RON
Număr mediu salariați
9
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.068.104 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 298.009 RON | 505.674 RON | 443.548 RON | 553.226 RON | 588.710 RON | 656.452 RON | 680.242 RON | 563.333 RON | 564.706 RON | 777.227 RON | 883.025 RON | 1.044.454 RON | 959.076 RON | 1.146.387 RON | 799.405 RON | 823.712 RON | 948.139 RON |
| Profit net | 26.122 RON | 26.129 RON | 24.445 RON | 32.193 RON | 11.314 RON | 22.880 RON | 35.071 RON | 20.622 RON | 19.701 RON | 48.350 RON | 57.348 RON | 62.323 RON |
Comparație cu 62 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 55), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 60.590 RON |
| 53.220 RON |
| 37.537 RON |
| 67.925 RON |
| 67.886 RON |
| Total active | 128.841 RON | 162.224 RON | 121.606 RON | 167.778 RON | 171.890 RON | 223.791 RON | 248.242 RON | 250.097 RON | 147.322 RON | 139.103 RON | 172.762 RON | 239.491 RON | 314.798 RON | 397.558 RON | 388.984 RON | 469.018 RON | 522.608 RON |
|---|
| Active circulante | 128.841 RON | 162.224 RON | 121.606 RON | 167.778 RON | 171.890 RON | 223.791 RON | 248.242 RON | 250.097 RON | 147.322 RON | 139.103 RON | 172.762 RON | 239.491 RON | 314.798 RON | 397.558 RON | 388.984 RON | 469.018 RON | 522.608 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 35.346 RON | 61.475 RON | 85.920 RON | 118.114 RON | 129.428 RON | 25.164 RON | 60.235 RON | 80.857 RON | 99.274 RON | 49.350 RON | 106.708 RON | 169.031 RON | 230.613 RON | 283.833 RON | 321.370 RON | 389.295 RON | 456.063 RON |
|---|
| Datorii totale | 93.495 RON | 100.749 RON | 35.686 RON | 49.664 RON | 42.462 RON | 198.627 RON | 188.007 RON | 169.240 RON | 48.048 RON | 89.753 RON | 66.054 RON | 70.460 RON | 84.185 RON | 104.245 RON | 63.699 RON | 75.808 RON | 56.012 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 13 | 17 | 17 | 20 | 18 | 18 | 18 | 14 | 15 | 16 | 16 | 18 | 17 | 19 | 12 | 9 | 9 |
|---|