Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19016032
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SĂRĂCIN EUGEN
Prin: SĂRĂCIN EUGEN
Prin: SĂRĂCIN EUGEN
Prin: SĂRĂCIN EUGEN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
38.877 RON
Profit net
-1.326 RON
Capitaluri proprii
1.244.836 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 592.142 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 2.073 RON | 341.382 RON | 1.492.283 RON | 1.825.488 RON | 1.729.332 RON | 1.269.136 RON | 383.280 RON | 303.351 RON | 38.877 RON | — | — | — | — | — | — |
| Profit net | 2.470 RON | -390.805 RON | -10.664 RON | 42.029 RON | 404.978 RON | 285.483 RON | 481.294 RON | 217.140 RON | 128.339 RON | 163.466 RON | -1.036 RON | -46.610 RON |
Comparație cu 1236 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2019.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -44.655 RON |
| -11.361 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| -1.326 RON |
| Total active | 96.074 RON | 95.221 RON | 87.808 RON | 344.531 RON | 1.362.866 RON | 2.452.985 RON | 2.387.631 RON | 2.390.354 RON | 2.369.631 RON | 2.372.196 RON | 2.407.001 RON | 2.378.175 RON | 2.331.011 RON | 2.035.210 RON | 2.035.210 RON | 2.035.210 RON | 2.034.969 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 1.160 RON | 8.706 RON | 1.160 RON | 1.160 RON | 4.284 RON | 2.662 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 96.074 RON | 95.221 RON | 87.808 RON | 343.371 RON | 1.354.160 RON | 2.451.825 RON | 2.386.471 RON | 2.386.070 RON | 2.366.969 RON | 2.372.196 RON | 2.407.001 RON | 2.378.175 RON | 2.331.011 RON | 2.035.210 RON | 2.035.210 RON | 2.035.210 RON | 2.034.969 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 34.013 RON | -356.792 RON | -367.455 RON | -325.426 RON | 79.552 RON | 364.704 RON | 840.879 RON | 1.058.019 RON | 1.186.358 RON | 1.349.824 RON | 1.348.788 RON | 1.302.178 RON | 1.257.523 RON | 1.246.162 RON | 1.246.162 RON | 1.246.162 RON | 1.244.836 RON |
|---|
| Datorii totale | 62.061 RON | 460.813 RON | 501.474 RON | 726.785 RON | 1.349.142 RON | 2.154.109 RON | 1.612.580 RON | 1.398.163 RON | 1.249.101 RON | 1.088.200 RON | 1.124.041 RON | 1.141.825 RON | 1.139.316 RON | 854.876 RON | 854.876 RON | 854.876 RON | 855.961 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | 4 | 14 | 17 | 17 | 18 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
|---|