Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 mai 2026 și 7 mai 2026.
Servicii de conversie a suprastructurii autovehiculului AVIA D120
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19016636
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
320.741 RON
Profit net
-186.722 RON
Capitaluri proprii
-37.974 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 275.048 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 153.160 RON | 138.087 RON | 131.341 RON | 137.941 RON | 175.744 RON | 61.954 RON | 130.112 RON | 131.668 RON | 68.006 RON | 98.214 RON | 212.979 RON | 263.566 RON | 325.767 RON | 320.741 RON |
| Profit net | -8.807 RON | 11.042 RON | -11.272 RON | -16.107 RON | -14.016 RON | -41.095 RON | 12.569 RON | -25.312 RON | -23.808 RON | -22.380 RON | 229.427 RON | 31.974 RON | -39.774 RON | -186.722 RON |
| Total active |
Comparație cu 415 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 29), pentru anul 2025.
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 190.322 RON |
| 212.051 RON |
| 209.465 RON |
| 220.919 RON |
| 254.801 RON |
| 217.682 RON |
| 246.711 RON |
| 220.649 RON |
| 209.616 RON |
| 218.546 RON |
| 292.738 RON |
| 336.811 RON |
| 335.340 RON |
| 92.306 RON |
| Active imobilizate | 546 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | -426 RON | -1.965 RON | 1 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 189.776 RON | 212.051 RON | 209.465 RON | 220.919 RON | 254.801 RON | 217.682 RON | 246.711 RON | 220.649 RON | 209.616 RON | 218.546 RON | 293.164 RON | 338.776 RON | 335.339 RON | 92.306 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 170.793 RON | 181.834 RON | 170.562 RON | 165.727 RON | 151.710 RON | 110.604 RON | 123.625 RON | 98.314 RON | 74.506 RON | 52.126 RON | 156.548 RON | 188.522 RON | 148.748 RON | -37.974 RON |
|---|
| Datorii totale | 19.529 RON | 30.217 RON | 38.903 RON | 55.062 RON | 102.961 RON | 106.948 RON | 122.956 RON | 122.205 RON | 134.980 RON | 166.290 RON | 136.060 RON | 148.159 RON | 186.462 RON | 130.280 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 |
|---|