Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/19016806
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CHIRICA PAUL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
23.157 RON
Profit net
6.429 RON
Capitaluri proprii
20.252 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 19.907 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 1095 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 2.800 RON | 12.234 RON | 31.360 RON | 39.510 RON | 4.413 RON | 73.714 RON | 27.740 RON | 13.967 RON | 25.810 RON | 12.765 RON | 8.642 RON | 12.530 RON | 22.945 RON | 27.035 RON | 15.060 RON | 19.765 RON | 23.157 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -3.460 RON | 1.654 RON | 7.824 RON | 2.202 RON | -2.229 RON | 11.626 RON | 1.079 RON | -1.214 RON | 1.987 RON | -2.226 RON | -782 RON | 3.202 RON | 5.176 RON | 5.069 RON | 2.467 RON | 4.799 RON | 6.429 RON |
| Total active | 4.740 RON | 7.844 RON | 17.080 RON | 17.912 RON | 5.668 RON | 18.734 RON | 19.872 RON | 18.170 RON | 22.438 RON | 17.463 RON | 16.734 RON | 18.204 RON | 23.591 RON | 29.241 RON | 30.764 RON | 16.132 RON | 20.844 RON |
| Active circulante | 4.740 RON | 7.844 RON | 17.080 RON | 17.912 RON | 5.668 RON | 18.734 RON | 19.872 RON | 18.170 RON | 22.438 RON | 17.463 RON | 16.734 RON | 18.204 RON | 23.591 RON | 29.241 RON | 30.764 RON | 16.132 RON | 20.844 RON |
| Capitaluri proprii | -5.070 RON | -3.416 RON | 4.408 RON | 6.610 RON | 4.381 RON | 16.007 RON | 17.085 RON | 15.871 RON | 17.858 RON | 15.632 RON | 14.849 RON | 18.051 RON | 23.227 RON | 28.297 RON | 30.764 RON | 13.823 RON | 20.252 RON |
| Datorii totale | 9.810 RON | 11.260 RON | 12.672 RON | 11.302 RON | 1.287 RON | 2.727 RON | 2.787 RON | 2.299 RON | 4.580 RON | 1.831 RON | 1.885 RON | 153 RON | 364 RON | 944 RON | 0 RON | 2.309 RON | 592 RON |
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — |