Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19043150
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
183.753 RON
Profit net
49.689 RON
Capitaluri proprii
233.372 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 79.519 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 21.423 RON | 85.325 RON | 39.747 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 49.412 RON | 7.328 RON | — | — | 17.124 RON | 3.851 RON | 15.996 RON | 122.523 RON | 183.753 RON |
| Profit net | 77.903 RON | 11.230 RON | 66.025 RON | 50.266 RON | 92.944 RON | 79.439 RON | 77.030 RON | 98.293 RON | 44.226 RON | 37.892 RON | 47.761 RON | 10.617 RON | 16.570 RON | -2.407 RON |
Comparație cu 26 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 28% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 36.633 RON |
| -52.580 RON |
| 49.689 RON |
| Total active | 221.037 RON | 165.913 RON | 231.772 RON | 282.914 RON | 376.783 RON | 366.369 RON | 443.605 RON | 383.251 RON | 457.166 RON | 316.425 RON | 369.912 RON | 224.046 RON | 224.419 RON | 310.512 RON | 259.427 RON | 206.075 RON | 266.395 RON |
|---|
| Active imobilizate | 41.290 RON | 2.137 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 7.402 RON | 6.415 RON | 5.428 RON | 4.441 RON | 3.670 RON | 43.180 RON | 221.052 RON |
|---|
| Active circulante | 179.747 RON | 163.776 RON | 231.772 RON | 282.914 RON | 376.783 RON | 366.369 RON | 443.605 RON | 383.251 RON | 457.166 RON | 316.425 RON | 362.510 RON | 217.631 RON | 218.991 RON | 306.071 RON | 255.757 RON | 162.895 RON | 45.343 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 150.456 RON | 161.686 RON | 227.711 RON | 277.977 RON | 370.922 RON | 357.417 RON | 434.448 RON | 376.270 RON | 270.497 RON | 308.389 RON | 189.150 RON | 199.767 RON | 216.337 RON | 213.930 RON | 250.563 RON | 197.983 RON | 233.372 RON |
|---|
| Datorii totale | 70.581 RON | 4.227 RON | 4.061 RON | 4.937 RON | 5.861 RON | 8.952 RON | 9.157 RON | 6.981 RON | 186.669 RON | 8.036 RON | 180.762 RON | 24.279 RON | 8.082 RON | 96.582 RON | 8.864 RON | 8.092 RON | 33.023 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
|---|