Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 2 nov. 2016 și 12 oct. 2017.
Curs in domeniul securitatii aeronautice - Instructor securitate aeronautica
Curs in domeniul securitatii aeronautice - Auditor/Inspector intern
Curs pregatire Cargo
Curs Manager Securitate
Manager Cargo
Curs managementul riscurilor
Curs Pregatire de baza in securitate aeronautica
Curs masuri de control acces, supraveghere si patrulare la aeroport
Curs protectia Aeronavei
urs Handling la rampa. Securitatea bagajelor de cala
curs securitate de baza si control acces
Cursuri modulul 22 PNPSA posta si materialele operatorului aerian, proviziile de bord si de aeroport
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19062179
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: este sub incidența Legii nr. 85/2014
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ATUDOROAIE NICOLAE
Prin: ATUDOROAIE NICOLAE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.568.799 RON
Profit net
128.997 RON
Capitaluri proprii
-59.624 RON
Număr mediu salariați
11
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 652.694 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 102.042 RON | 68.207 RON | 158.413 RON | 216.348 RON | 37.856 RON | 5.207 RON | 1.434 RON | 57.562 RON | — | — | 155.780 RON | 1.568.799 RON |
| Profit net | -2.118 RON | -1.834 RON | -1.220 RON | -495 RON | -1.863 RON | 32.331 RON | 25.014 RON | 112.238 RON | 144.208 RON | 17.571 RON | 69.923 RON | -12.688 RON |
Comparație cu 104 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 35), pentru anul 2025.
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -11.501 RON |
| -59.447 RON |
| -13.091 RON |
| -95.994 RON |
| 128.997 RON |
| Total active | 226 RON | 276 RON | 278 RON | 57.556 RON | 192.061 RON | 25.618 RON | 64.359 RON | 124.980 RON | 194.296 RON | 162.429 RON | 103.093 RON | 174.457 RON | 148.327 RON | 148.574 RON | 136.954 RON | 135.515 RON | 330.878 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | 30.966 RON | 108.028 RON | 0 RON | — | — | 16.832 RON | 12.022 RON | 7.213 RON | 2.404 RON | 1.918 RON | — | 0 RON | 50.753 RON | 56.454 RON |
|---|
| Active circulante | 226 RON | 276 RON | 278 RON | 26.590 RON | 84.033 RON | 25.618 RON | 64.359 RON | 124.980 RON | 177.464 RON | 150.407 RON | 95.880 RON | 172.053 RON | 146.409 RON | 148.574 RON | 136.954 RON | 84.762 RON | 274.424 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.918 RON | -3.752 RON | -4.972 RON | -5.467 RON | -7.330 RON | 25.001 RON | 50.015 RON | 112.478 RON | 144.448 RON | 17.811 RON | 87.734 RON | -8.588 RON | -20.089 RON | -79.536 RON | -92.627 RON | -188.621 RON | -59.624 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.144 RON | 4.028 RON | 5.250 RON | 63.023 RON | 199.391 RON | 617 RON | 14.344 RON | 12.502 RON | 49.848 RON | 144.861 RON | 15.359 RON | 200.195 RON | 200.246 RON | 228.110 RON | 229.581 RON | 324.136 RON | 390.502 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 2 | 11 |
|---|