Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19119194
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
171.832 RON
Profit net
-62.102 RON
Capitaluri proprii
-101.974 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 262.771 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 115.383 RON | 44.200 RON | 0 RON | 0 RON | 150.000 RON | 137.550 RON | 223.987 RON | 150.900 RON | 90.068 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 441.854 RON | 472.317 RON | 202.290 RON | 224.605 RON | 171.832 RON |
| Profit net | 48.784 RON | 10.110 RON | 0 RON | 0 RON | 142.031 RON | 118.897 RON | 161.107 RON | 101.242 RON | 47.248 RON | -59.238 RON | 0 RON | -3.732 RON | 364.170 RON |
Comparație cu 15 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 13), pentru anul 2025.
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 152.541 RON |
| -86.682 RON |
| -26.728 RON |
| -62.102 RON |
| Total active | 214.804 RON | 192.501 RON | 192.501 RON | 192.501 RON | 184.698 RON | 276.355 RON | 462.259 RON | 238.893 RON | 283.861 RON | 200.559 RON | 200.560 RON | 242.235 RON | 543.369 RON | 351.459 RON | 195.917 RON | 68.286 RON | 20.389 RON |
|---|
| Active circulante | 214.804 RON | 192.501 RON | 192.501 RON | 192.501 RON | 184.698 RON | 276.355 RON | 462.259 RON | 238.893 RON | 283.861 RON | 200.559 RON | 200.560 RON | 242.235 RON | 543.369 RON | 351.459 RON | 195.917 RON | 68.286 RON | 20.389 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 182.391 RON | 192.501 RON | 192.501 RON | 192.501 RON | 142.231 RON | 261.128 RON | 422.235 RON | 212.549 RON | 259.797 RON | 200.559 RON | 200.560 RON | 196.828 RON | 500.998 RON | 273.538 RON | 136.856 RON | 60.129 RON | -101.974 RON |
|---|
| Datorii totale | 32.413 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 42.467 RON | 15.227 RON | 40.024 RON | 26.344 RON | 24.064 RON | 0 RON | 0 RON | 45.407 RON | 42.371 RON | 77.921 RON | 59.061 RON | 8.157 RON | 122.363 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 5 | — | — | 1 | 1 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 4 | 7 | 7 | 6 | 4 | 4 |
|---|