Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 3 aug. 2017 și 10 oct. 2017.
Servicii de proiecatre DALI pentru reconstructie cabana
Documentatie proiectarea DTAC+Pth - Cabana P+M
Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 28 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19146822
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.218.658 RON
Profit net
86.115 RON
Capitaluri proprii
1.380.683 RON
Număr mediu salariați
20
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.180.426 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 20.760 RON | — | 0 RON | 0 RON | 188.790 RON | 0 RON | 8.000 RON | 10.000 RON | 82.360 RON | 171.926 RON | 1.966.497 RON | 2.357.134 RON | 1.842.394 RON | 1.581.293 RON | 2.449.222 RON | 1.635.773 RON | 1.218.658 RON |
| Profit net | -8.750 RON | — | 0 RON | -390 RON | 162.000 RON | -8.219 RON | 4.842 RON | 9.700 RON | 37.199 RON | 56.275 RON | 860.327 RON | 1.037.501 RON |
Comparație cu 860 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 389.181 RON |
| 448.126 RON |
| 916.517 RON |
| 187.292 RON |
| 86.115 RON |
| Total active | 2.711 RON | 1.911 RON | 1.911 RON | 2.321 RON | 180.763 RON | 175.948 RON | 181.587 RON | 160.196 RON | 198.822 RON | 363.265 RON | 661.721 RON | 1.351.470 RON | 1.330.305 RON | 1.458.527 RON | 3.628.900 RON | 3.426.665 RON | 2.908.033 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.186 RON | 31.681 RON | 179.788 RON | 349.549 RON | 470.261 RON | 2.953.219 RON | 2.640.256 RON | 2.626.143 RON |
|---|
| Active circulante | 2.711 RON | 1.911 RON | 1.911 RON | 2.321 RON | 180.763 RON | 175.948 RON | 181.587 RON | 160.196 RON | 198.822 RON | 358.079 RON | 630.040 RON | 1.171.682 RON | 980.756 RON | 988.266 RON | 675.681 RON | 786.409 RON | 281.890 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -7.394 RON | -8.127 RON | -8.127 RON | -8.517 RON | 153.873 RON | 145.654 RON | 150.496 RON | 160.196 RON | 197.395 RON | 182.670 RON | 860.527 RON | 1.169.452 RON | 1.121.134 RON | 1.169.259 RON | 1.616.777 RON | 1.654.069 RON | 1.380.683 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.105 RON | 10.038 RON | 10.038 RON | 10.838 RON | 26.890 RON | 30.294 RON | 31.091 RON | 0 RON | 1.427 RON | 18.759 RON | 108.724 RON | 182.018 RON | 209.171 RON | 289.268 RON | 2.012.123 RON | 1.772.596 RON | 1.527.350 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | — | — | — | 3 | 1 | — | 0 | — | 10 | — | 20 | 20 | 19 | 19 | 20 | 20 |
|---|