Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 8 mar. 2017 și 22 dec. 2021.
Tamplarie Dispensar Vulcaneasa
Aviziere sediu primarie
avizier magnetic 1900 / 1000
Inlocuit deschidere cercevea tamplarie, montaj si reglaj inclus
Confectionat, montat si reglat rame cu plasa contrainsectelor
Diverse servicii de intretinere si de reparare
Diverse servicii de intretinere si de reparare
Diverse servicii de intretinere si de reparare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19152824
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
10.349 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
18.454 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 245.653 RON | 228.122 RON | 156.804 RON | 117.340 RON | 62.950 RON | 60.132 RON | 92.312 RON | 36.214 RON | 55.750 RON | 8.109 RON | 29.705 RON | 6.421 RON | 43.656 RON | 0 RON | 10.349 RON | — | — |
| Profit net | 2.627 RON | 804 RON | 401 RON | 240 RON | 1.551 RON | 351 RON | 2.434 RON | 2.530 RON | 2.941 RON | 3.219 RON | 207 RON | 439 RON | 4.328 RON | 6.555 RON |
Comparație cu 322 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2023.
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.003 RON |
| -582 RON |
| 0 RON |
| Total active | 68.488 RON | 98.830 RON | 62.018 RON | 91.102 RON | 74.084 RON | 92.129 RON | 157.550 RON | 83.006 RON | 10.560 RON | 6.929 RON | 16.014 RON | 34.735 RON | 14.494 RON | 17.033 RON | 19.625 RON | 18.654 RON | 18.654 RON |
|---|
| Active imobilizate | 33.914 RON | 22.099 RON | 21.621 RON | 3.495 RON | 401 RON | 120 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 34.574 RON | 76.731 RON | 40.397 RON | 87.607 RON | 73.683 RON | 92.009 RON | 157.550 RON | 83.006 RON | 10.560 RON | 6.929 RON | 16.014 RON | 34.735 RON | 14.494 RON | 17.033 RON | 19.625 RON | 18.654 RON | 18.654 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 5.423 RON | 6.228 RON | 6.629 RON | 6.869 RON | 8.419 RON | 8.770 RON | 8.485 RON | 6.015 RON | 3.206 RON | 6.425 RON | 6.632 RON | 6.249 RON | 10.478 RON | 17.033 RON | 19.036 RON | 18.454 RON | 18.454 RON |
|---|
| Datorii totale | 66.231 RON | 93.250 RON | 57.089 RON | 84.233 RON | 66.445 RON | 83.359 RON | 149.065 RON | 76.991 RON | 7.354 RON | 504 RON | 9.382 RON | 28.633 RON | 4.016 RON | 0 RON | 589 RON | 200 RON | 200 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|