Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19165808
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: GALIŞ MARIA
Prin: GALIŞ MARIA
Prin: GALIŞ MARIA
Prin: GALIŞ MARIA
Prin: GALIŞ MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
103.275 RON
Profit net
4.936 RON
Capitaluri proprii
-61.937 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 142.095 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 139.388 RON | 96.833 RON | 19.600 RON | 89.530 RON | 16.840 RON | 8.700 RON | 94.422 RON | 61.125 RON | 68.890 RON | 104.797 RON | 130.486 RON | 114.110 RON | 139.170 RON | 90.569 RON | 137.650 RON | 206.810 RON | 103.275 RON |
| Profit net | -59.942 RON | -51.680 RON | -54.828 RON | -14.444 RON | -30.202 RON | -12.516 RON | 55.542 RON | 2.709 RON | -3.574 RON | 11.917 RON |
Comparație cu 707 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2025.
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -23.984 RON |
| 29.405 RON |
| 4.970 RON |
| 386 RON |
| 42.289 RON |
| 78.004 RON |
| 4.936 RON |
| Total active | 168.699 RON | 92.353 RON | 37.904 RON | 11.434 RON | 13.493 RON | 11.103 RON | 82.355 RON | 40.013 RON | 49.905 RON | 48.208 RON | 39.832 RON | 48.574 RON | 78.244 RON | 21.349 RON | 54.161 RON | 45.566 RON | 36.531 RON |
|---|
| Active imobilizate | 73.465 RON | 39.475 RON | 5.485 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 95.234 RON | 52.878 RON | 32.419 RON | 11.434 RON | 13.493 RON | 11.103 RON | 82.355 RON | 40.013 RON | 49.905 RON | 48.208 RON | 39.832 RON | 48.574 RON | 78.244 RON | 21.349 RON | 54.161 RON | 45.566 RON | 36.531 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -90.381 RON | -142.061 RON | -196.889 RON | -211.333 RON | -241.535 RON | -254.051 RON | -198.509 RON | -195.800 RON | -199.374 RON | -187.457 RON | -211.441 RON | -192.522 RON | -187.552 RON | -187.166 RON | -144.877 RON | -66.873 RON | -61.937 RON |
|---|
| Datorii totale | 259.080 RON | 234.414 RON | 234.793 RON | 222.767 RON | 255.028 RON | 265.154 RON | 280.864 RON | 235.813 RON | 249.279 RON | 235.665 RON | 251.273 RON | 244.590 RON | 265.796 RON | 208.515 RON | 199.038 RON | 112.439 RON | 98.468 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|