Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19249925
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus 2 persoane ale căror nume apar la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.034.294 RON
Profit net
76.598 RON
Capitaluri proprii
573.120 RON
Număr mediu salariați
8
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.317.120 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 259.773 RON | 358.951 RON | 408.064 RON | 512.097 RON | 664.516 RON | 586.290 RON | 533.065 RON | 539.167 RON | 738.655 RON | 955.798 RON | 1.333.361 RON | 1.273.445 RON | 1.312.857 RON | 1.348.029 RON | 883.026 RON | 863.527 RON | 1.034.294 RON |
| Profit net | 36.411 RON | 22.519 RON | 25.785 RON | 29.407 RON | 12.476 RON | 20.887 RON | 27.660 RON | 19.296 RON | 25.905 RON | 58.646 RON | 92.838 RON | 77.370 RON |
Comparație cu 381 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 82.775 RON |
| 78.960 RON |
| 51.781 RON |
| 58.942 RON |
| 76.598 RON |
| Total active | 102.256 RON | 161.762 RON | 141.080 RON | 224.788 RON | 209.109 RON | 229.158 RON | 244.440 RON | 271.535 RON | 163.911 RON | 190.499 RON | 269.321 RON | 338.021 RON | 424.906 RON | 568.349 RON | 548.679 RON | 617.372 RON | 684.611 RON |
|---|
| Active circulante | 102.256 RON | 161.762 RON | 141.080 RON | 224.788 RON | 209.109 RON | 229.158 RON | 244.440 RON | 271.535 RON | 163.911 RON | 190.499 RON | 269.321 RON | 338.021 RON | 424.906 RON | 568.349 RON | 548.679 RON | 617.372 RON | 684.611 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 52.242 RON | 74.761 RON | 100.546 RON | 129.953 RON | 142.429 RON | 23.301 RON | 50.962 RON | 70.258 RON | 94.749 RON | 59.646 RON | 152.495 RON | 229.865 RON | 313.145 RON | 392.105 RON | 443.887 RON | 502.829 RON | 573.120 RON |
|---|
| Datorii totale | 50.014 RON | 87.001 RON | 40.534 RON | 94.835 RON | 66.680 RON | 205.857 RON | 193.478 RON | 201.277 RON | 69.162 RON | 130.853 RON | 116.826 RON | 108.156 RON | 111.761 RON | 129.869 RON | 72.162 RON | 81.913 RON | 88.770 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 8 | 7 | 15 | 14 | 12 | 11 | 12 | 16 | 15 | 15 | 16 | 16 | 17 | 12 | 8 | 8 |
|---|