Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19299214
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
18.140 RON
Profit net
9.605 RON
Capitaluri proprii
21.938 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 18.732 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.950 RON | 6.300 RON | — | 4.900 RON | 6.800 RON | 9.430 RON | 3.400 RON | 8.350 RON | 22.526 RON | 11.340 RON | 19.160 RON | 18.140 RON |
| Profit net | -3.987 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.462 RON | 5.595 RON | -60 RON | 4.703 RON | 6.651 RON | 9.046 RON | 2.720 RON | 8.100 RON | 21.850 RON |
Comparație cu 1127 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2025.
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 9.526 RON |
| 14.671 RON |
| 9.605 RON |
| Total active | 2.539.856 RON | 2.539.856 RON | 2.539.856 RON | 2.539.856 RON | 2.539.856 RON | 2.544.497 RON | 2.550.279 RON | 2.549.852 RON | 2.554.702 RON | 2.561.212 RON | 2.570.536 RON | 2.573.075 RON | 2.581.213 RON | 2.603.066 RON | 2.612.449 RON | 2.629.914 RON | 2.638.470 RON |
|---|
| Active circulante | 2.539.856 RON | 2.539.856 RON | 2.539.856 RON | 2.539.856 RON | 2.539.856 RON | 2.544.497 RON | 2.550.279 RON | 2.549.852 RON | 2.554.702 RON | 2.561.212 RON | 2.570.536 RON | 2.573.075 RON | 2.581.213 RON | 2.603.066 RON | 2.612.449 RON | 2.629.914 RON | 2.638.470 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -74.931 RON | -74.931 RON | -74.931 RON | -74.931 RON | -74.931 RON | -70.469 RON | -64.874 RON | -64.934 RON | -60.231 RON | -53.580 RON | -44.534 RON | -41.814 RON | -33.714 RON | -11.864 RON | -2.338 RON | 12.333 RON | 21.938 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.614.787 RON | 2.614.787 RON | 2.614.787 RON | 2.614.787 RON | 2.614.787 RON | 2.614.966 RON | 2.615.153 RON | 2.614.786 RON | 2.614.933 RON | 2.614.792 RON | 2.615.070 RON | 2.614.889 RON | 2.614.927 RON | 2.614.930 RON | 2.614.787 RON | 2.617.581 RON | 2.616.532 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 |
|---|