Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 6 nov. 2017 și 16 apr. 2019.
Asigurare masa participanti pentru editia XXII a obiceiului agrar,,Udatoriu" din Surdesti
SERVICII DE CATERING
Asigurare masa participanti la a 21 editie a obiceiului agrar Udatorul din Surdesti
Servicii de catering
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 oct. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/19299397
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
352.103 RON
Profit net
178.521 RON
Capitaluri proprii
286.725 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 193.180 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|
Comparație cu 1832 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 51.000 RON | 7.042 RON | 42.447 RON | 13.054 RON | 24.690 RON | 40.220 RON | 46.184 RON | 19.806 RON | 32.002 RON | 69.201 RON | 6.000 RON | 71.900 RON | 298.922 RON | 352.103 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 358 RON | -1.058 RON | 75 RON | 264 RON | 720 RON | 8.965 RON | 16.750 RON | 1.783 RON | 1.222 RON | 32.395 RON | 5.431 RON | 542 RON | 85.324 RON | 178.521 RON |
| Total active | 37.935 RON | 38.627 RON | 19.551 RON | 10.882 RON | 9.929 RON | 23.340 RON | 21.298 RON | 3.518 RON | 4.649 RON | 16.906 RON | 22.337 RON | 76.037 RON | 115.829 RON | 308.152 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 12.876 RON | 10.301 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 37.935 RON | 38.627 RON | 19.551 RON | 10.882 RON | 9.929 RON | 10.464 RON | 10.997 RON | 3.518 RON | 4.649 RON | 16.906 RON | 22.337 RON | 76.037 RON | 115.829 RON | 308.152 RON |
| Capitaluri proprii | 1.596 RON | 538 RON | 633 RON | 897 RON | 1.617 RON | 10.582 RON | 27.332 RON | 2.871 RON | 4.093 RON | 16.906 RON | 22.337 RON | 22.879 RON | 108.203 RON | 286.725 RON |
| Datorii totale | 80.202 RON | 81.952 RON | 66.516 RON | 57.583 RON | 55.910 RON | 60.356 RON | 41.564 RON | 647 RON | 556 RON | 0 RON | 0 RON | 53.158 RON | 7.626 RON | 21.427 RON |
| Număr mediu salariați | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 0 | 1 | 1 |