Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 29 aug. 2019 și 29 aug. 2019.
CSVA VISINA
CSVA SCARISOARA
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19299699
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BOSTANGIU ION
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
308.742 RON
Profit net
51.049 RON
Capitaluri proprii
172.627 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 261.776 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 81.115 RON | 46.505 RON | 89.442 RON | 72.278 RON | 42.097 RON | 68.019 RON | 59.579 RON | 97.946 RON | 100.400 RON | 66.398 RON | 107.805 RON | 172.018 RON | 289.092 RON | 299.417 RON | 224.355 RON | 144.249 RON | 308.742 RON |
| Profit net | 50.136 RON | 19.464 RON | 56.242 RON | 27.589 RON | 14.339 RON | 49.435 RON | 16.201 RON | 73.173 RON | 69.772 RON | 46.587 RON | 69.972 RON | 129.054 RON | 238.051 RON |
Comparație cu 46 firme din județul Olt care au același domeniu de activitate (CAEN 75), pentru anul 2025.
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 246.302 RON |
| 160.061 RON |
| 30.477 RON |
| 51.049 RON |
| Total active | 52.921 RON | 27.538 RON | 65.171 RON | 40.178 RON | 49.568 RON | 80.139 RON | 82.072 RON | 30.679 RON | 43.073 RON | 221.098 RON | 287.721 RON | 425.385 RON | 561.894 RON | 814.293 RON | 217.206 RON | 138.533 RON | 222.915 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.700 RON | 1.100 RON | 500 RON | 200 RON | 200 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 51.221 RON | 26.438 RON | 64.671 RON | 39.978 RON | 49.368 RON | 80.139 RON | 82.072 RON | 30.679 RON | 43.073 RON | 221.098 RON | 287.721 RON | 425.385 RON | 561.894 RON | 814.293 RON | 217.206 RON | 138.533 RON | 222.915 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 200 RON | 200 RON | 56.442 RON | 27.789 RON | 14.539 RON | 58.718 RON | 74.919 RON | 131.891 RON | 165.663 RON | 213.115 RON | 283.087 RON | 412.141 RON | 560.192 RON | 806.494 RON | 211.099 RON | 121.577 RON | 172.627 RON |
|---|
| Datorii totale | 52.721 RON | 27.338 RON | 8.729 RON | 12.389 RON | 35.029 RON | 21.421 RON | 7.153 RON | -101.212 RON | -122.590 RON | 7.983 RON | 4.634 RON | 13.244 RON | 1.702 RON | 7.799 RON | 6.107 RON | 16.956 RON | 50.288 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
|---|