Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 28 iun. 2017 și 8 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 80 atribuiri.
Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Furnizare stații de reîncărcare pentru vehicule electrice și montarea echipamentelor proiect PNRR
Lucrari de reparatie instalatie electrica
Lucrari de reparatie instalatie electrica
Lucrari ornamentale de iluminat public
Lucrari ornamentale de iluminat public
Deviere retea electrica joasa tensiune
Deviere retea electrica joasa tensiune
Verificare priza de pamant
Lucrari de revizie/reparatie iluminat public
Executie lucrari de bransamente electrice
Verificare priza de pamant
Verificare priza de pamant
Verificare priza de pamant
Lucrari de revizie/reparatie iluminat public
Verificare priza de pamant
Diverse servicii de inginerie
Lucrari de instalatii electrice
Lucrari la instalatia electrica si toaletare arbori
Revizie lucrari de iluminat public
Lucrari de iluminat festiv
Alimentare cu energie electrica
Reparatii instalatii electrice
Intocmire dosar instalatie electrica interioara
Alimentare cu energie electrica
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19345116
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
299.209 RON
Profit net
127.552 RON
Capitaluri proprii
294.377 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 171.205 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 65.203 RON | 64.008 RON | 62.826 RON | 31.320 RON | 25.503 RON | 20.513 RON | 26.392 RON | 30.345 RON | 72.930 RON | 70.093 RON | 62.808 RON | 71.929 RON | 131.200 RON | 139.365 RON | 67.072 RON | 183.458 RON | 299.209 RON |
| Profit net | 3.432 RON | -1.706 RON | 6.394 RON | 1.588 RON | 2.152 RON | 2.618 RON | 884 RON | 7.429 RON | 25.359 RON | 26.799 RON | 31.408 RON | 46.955 RON |
Comparație cu 381 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 96.204 RON |
| 94.352 RON |
| 21.888 RON |
| 122.223 RON |
| 127.552 RON |
| Total active | 54.032 RON | 43.890 RON | 64.242 RON | 35.952 RON | 31.127 RON | 25.078 RON | 23.580 RON | 33.753 RON | 73.760 RON | 91.455 RON | 61.562 RON | 85.921 RON | 156.264 RON | 167.090 RON | 212.178 RON | 230.959 RON | 337.036 RON |
|---|
| Active imobilizate | 18.014 RON | 6.345 RON | — | — | 1.774 RON | 710 RON | — | — | 9.370 RON | 7.028 RON | 4.685 RON | 2.343 RON | — | — | — | 33.542 RON | 31.452 RON |
|---|
| Active circulante | 36.018 RON | 37.545 RON | 64.242 RON | 35.952 RON | 29.353 RON | 24.368 RON | 23.580 RON | 33.753 RON | 64.390 RON | 84.427 RON | 56.877 RON | 83.578 RON | 156.264 RON | 167.090 RON | 212.178 RON | 197.417 RON | 305.584 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 12.326 RON | 10.620 RON | 17.014 RON | 18.602 RON | 20.754 RON | 20.754 RON | 20.754 RON | 20.754 RON | 20.754 RON | 47.553 RON | 52.162 RON | 67.709 RON | 116.958 RON | 115.106 RON | 136.994 RON | 166.825 RON | 294.377 RON |
|---|
| Datorii totale | 41.706 RON | 33.270 RON | 47.228 RON | 17.350 RON | 10.373 RON | 4.324 RON | 2.826 RON | 12.999 RON | 53.006 RON | 43.902 RON | 9.400 RON | 18.212 RON | 39.306 RON | 51.984 RON | 75.184 RON | 64.134 RON | 42.659 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 |
|---|