Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 13 ian. 2016 și 26 ian. 2022.
Ofertă conform anunț nr.142/12.01.2022-Teatrul Luceafărul Iași
Oferta conform anunt nr. 2762/25.11.2021
Ofertă conform anunț nr.1810/10.09.2020-Teatrul Luceafărul Iași
ALBUM AFISE SPECTACOLE
EDITARE SI TIPAR CARTE
Editare si tipar carte
editare si tipar
ALBUM AFISE SPECTACOLE
Editare si tipar carte
EDITARE SI TIPAR CARTE
Editare si tipar carte TEATRUL ROMANESC DE AZI
Editare si tipar Povesti cu papusi si oameni mari
EDITARE SI TIPAR CARTE JOEL POMMERAT TREI TEXTE DE TEATRU
editare si tipar ALBUM UN FESTIVAL IN IMAGINI
CARTE TIPARITA: CONVORBIRI LITERARE. CORPUS DE TEXTE ILUSTRATIVE. Volumul I Patru parti
Pachet carti
ALBUM AFISE SPECTACOLE
pachet carti
PACHET CARTI
pachet carti
editare si tipar Carte cu Pisica verde
editare si tipar Regia romaneasca de la act de interpretare la practici colaborative
Pachet carti
Pachet car?i
ALBUM AFISE SPECTACOLE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/1970162
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
192.045 RON
Profit net
88.119 RON
Capitaluri proprii
-135.736 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 178.020 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 123.133 RON | 78.335 RON | 144.793 RON | 98.290 RON | 84.274 RON | 123.029 RON | 177.050 RON | 149.463 RON | 161.781 RON | 164.978 RON | 160.205 RON | 158.756 RON | 160.392 RON | 155.399 RON | 104.302 RON | 172.547 RON | 192.045 RON |
| Profit net | -65.472 RON | -44.543 RON | -62.269 RON | -60.983 RON | -1.367 RON | -2.820 RON | -12.761 RON | -16.477 RON | 50.848 RON | 48.495 RON |
Comparație cu 114 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 58), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 30.914 RON |
| -40.354 RON |
| 37.813 RON |
| -6.712 RON |
| -9.289 RON |
| 6.767 RON |
| 88.119 RON |
| Total active | 293.192 RON | 389.831 RON | 399.057 RON | 370.556 RON | 251.072 RON | 218.386 RON | 188.313 RON | 178.978 RON | 198.568 RON | 190.012 RON | 123.385 RON | 110.293 RON | 124.899 RON | 108.666 RON | 122.283 RON | 205.161 RON | 78.075 RON |
|---|
| Active imobilizate | 23.788 RON | 148.658 RON | 123.920 RON | 99.183 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 269.404 RON | 241.173 RON | 275.137 RON | 271.373 RON | 251.072 RON | 218.386 RON | 188.313 RON | 178.978 RON | 198.568 RON | 190.012 RON | 123.385 RON | 110.293 RON | 124.899 RON | 108.666 RON | 122.283 RON | 205.161 RON | 78.075 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -43.865 RON | -88.771 RON | -151.040 RON | -212.023 RON | -295.971 RON | -298.791 RON | -311.553 RON | -328.030 RON | -277.182 RON | -228.686 RON | -197.773 RON | -238.127 RON | -200.314 RON | -207.026 RON | -216.315 RON | -209.548 RON | -135.736 RON |
|---|
| Datorii totale | 337.057 RON | 478.602 RON | 550.097 RON | 582.579 RON | 547.043 RON | 517.177 RON | 499.866 RON | 507.008 RON | 475.750 RON | 418.698 RON | 321.158 RON | 348.420 RON | 325.213 RON | 315.692 RON | 338.598 RON | 414.709 RON | 213.811 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | — | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 |
|---|