Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
TE

TOURING EUROLINES SA

Sector 2 Mun. Bucureşti, București
sediu expirat Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
19861737
Nr. reg.
J2006020939409
Înființată
15 dec. 2006
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Cod CAEN
6421

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

4 mil. RON

2025

Profit net

1 mil. RON

2025

Angajați

16

2025

Înființată

2006

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
6421
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Administrație fiscală
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. Nr. TVA3 aug. 2026
    (gol)→RO19861737
  2. Județ3 aug. 2026
    Bucureşti→București
  3. Localitate3 aug. 2026
    Bucureşti Sectorul 2→Sector 2 Mun. Bucureşti
  4. Adresă3 aug. 2026
    Str. REÎNVIERII, Nr. 3-5, Sector 2, MEZANIN, CAMERA 18→Str. Reînvierii, nr. 3-5, MEZANIN. CAMERA 18
  5. Plătitor de TVA3 aug. 2026
    false→true
  6. Formă juridică3 aug. 2026
    SA→SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
  7. Formă de organizare3 aug. 2026
    (gol)→PERSOANA JURIDICA
  8. Formă de proprietate3 aug. 2026
    (gol)→PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Reînvierii, nr. 3-5, MEZANIN. CAMERA 18, Sector 2 Mun. Bucureşti, București, Romania
Telefon
0723318424
Data înregistrării
2006-12-15

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/19861737

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei TOURING EUROLINES SA este 19861737, iar codul de TVA este RO19861737.

TOURING EUROLINES SA este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2006020939409, din data de 2006-12-15.

TOURING EUROLINES SA are sediul social la adresa Str. Reînvierii, nr. 3-5, MEZANIN. CAMERA 18, Sector 2 Mun. Bucureşti, București, România.

Activitatea principală este CAEN 6421 — activitate nespecificată.

Da, TOURING EUROLINES SA este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2006-12-18.

Da, conform datelor publice ANAF, TOURING EUROLINES SA este activă.

În 2025, TOURING EUROLINES SA a raportat o cifră de afaceri de 3.956.225 RON, cu 16 angajați.

Companii similare

KIDDO SMARTPLAY SRL
Sector 1 Mun. Bucureşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CLA GLOBAL ROMANIA S.A.
Sector 2 Mun. Bucureşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
IMPLANT EXPERT DSO S.A.
Sector 1 Mun. Bucureşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SUPERNOVA IMOBILIARE HOLDING COMPANY RO S.R.L.
Sector 6 Mun. Bucureşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ROMSTAL INVESTMENT SRL
Sector 4 Mun. Bucureşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ELEMENT INVESTMENTS SRL
Sector 1 Mun. Bucureşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ETS HOLDING GMBH SEEHEIM-JUGENHEIM, SUCURSALA BUCURESTI
Sector 4 Mun. Bucureşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GRANT THORNTON HOLDING S.R.L.
Sector 2 Mun. Bucureşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
KIDDO SMARTPLAY SRLSector 1 Mun. BucureştiBucurești—
CLA GLOBAL ROMANIA S.A.Sector 2 Mun. BucureştiBucurești—
IMPLANT EXPERT DSO S.A.Sector 1 Mun. BucureştiBucurești—
SUPERNOVA IMOBILIARE HOLDING COMPANY RO S.R.L.Sector 6 Mun. BucureştiBucurești—
ROMSTAL INVESTMENT SRLSector 4 Mun. BucureştiBucurești—
ELEMENT INVESTMENTS SRLSector 1 Mun. BucureştiBucurești—
ETS HOLDING GMBH SEEHEIM-JUGENHEIM, SUCURSALA BUCURESTISector 4 Mun. BucureştiBucurești—
GRANT THORNTON HOLDING S.R.L.Sector 2 Mun. BucureştiBucurești—

Contact

0723318424

Str. Reînvierii, nr. 3-5, MEZANIN. CAMERA 18 · Sector 2 Mun. Bucureşti, București

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
3.956.225 RON−9%
Profit net
1.029.996 RON−67%
Angajați
16
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
18 dec. 2006
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Administrație fiscală
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice

Verificat ultima dată la 3 aug. 2026

Explorează

  • Firme din București
  • Firme din Sectorul 2
  • Firme cu CAEN 6421
  • Plătitor de TVAdin 18.12.2006

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-03.

Cifră de afaceri

3.956.225 RON

-8,8%

Profit net

1.029.996 RON

-67,4%

Capitaluri proprii

41.081.275 RON

-1,4%

Număr mediu salariați

16

-5,9%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 5.409.495 RON

81din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateExcelentă25/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
10,05

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
10,05

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
4,4 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
26 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
2,4 %
Cifră de afaceri / salariat
247.264 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 60 firme din județul București care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri3.956.225 RON
    P25 668.014 RONMediană 4.033.524 RONP75 8.065.054 RON

    Peste 50% dintre firmele comparabile

  • Profit net1.029.996 RON
    P25 85.825 RONMediană 1.994.434 RONP75 14.256.509 RON

    Peste 47% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați16
    P25 0Mediană 3P75 15

    Peste 78% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat247.264 RON
    P25 227.528 RONMediană 496.231 RONP75 977.550 RON

    Peste 29% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri1.580.958 RON1.229.334 RON1.396.453 RON1.345.151 RON1.376.989 RON2.107.722 RON2.675.421 RON3.258.096 RON5.012.424 RON7.063.174 RON8.149.745 RON3.945.383 RON2.254.289 RON3.535.960 RON4.172.695 RON4.339.950 RON3.956.225 RON
Profit net2.089 RON2.951 RON4.164 RON4.490 RON6.000 RON74.941 RON3.664.284 RON2.270.339 RON89.008 RON250.610 RON25.005.001 RON5.841.109 RON3.331.581 RON3.855.580 RON3.170.176 RON3.156.818 RON1.029.996 RON
Total active2.125.781 RON822.492 RON1.151.386 RON1.477.356 RON1.827.185 RON1.484.492 RON5.331.601 RON6.370.770 RON6.759.201 RON6.949.533 RON29.328.352 RON31.970.010 RON34.632.051 RON37.793.307 RON40.243.045 RON42.794.753 RON43.049.908 RON
Active imobilizate714.387 RON714.387 RON1.037.252 RON1.361.563 RON1.796.524 RON1.480.424 RON1.685.119 RON1.795.984 RON2.775.812 RON2.967.756 RON7.664.480 RON11.691.896 RON18.448.624 RON21.795.358 RON23.782.510 RON23.911.819 RON23.990.463 RON
Active circulante1.411.394 RON108.105 RON114.134 RON115.793 RON30.661 RON4.068 RON3.646.482 RON4.574.786 RON3.983.389 RON3.981.777 RON21.663.872 RON20.278.114 RON16.183.427 RON15.997.949 RON16.460.535 RON18.882.934 RON19.059.445 RON
Capitaluri proprii-258.027 RON-255.076 RON-250.911 RON-246.421 RON-240.422 RON-165.481 RON3.498.803 RON5.919.243 RON6.008.251 RON5.562.898 RON27.086.339 RON31.509.945 RON34.159.720 RON36.265.300 RON39.435.476 RON41.651.279 RON41.081.275 RON
Datorii totale2.383.808 RON1.115.784 RON1.434.138 RON1.532.785 RON1.698.948 RON1.692.682 RON1.884.412 RON507.249 RON823.099 RON1.405.743 RON2.562.836 RON651.292 RON602.827 RON1.597.288 RON842.183 RON1.150.756 RON1.896.718 RON
Număr mediu salariați2717162526151923435655282220191716