Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
GC

GAMA CONSTRUCT SRL

Loc. Ţăndărei, Oraş Ţăndărei, Ialomiţa
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
20201971
Nr. reg.
J21/665/2006
Înființată
21/12/2006
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
5610

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

1,5 mil. RON

2025

Profit net

9,4 K RON

2025

Angajați

11

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
5610 — Restaurante
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2016-11-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 21/12/2006

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. DIGULUI, Bl. 182-1C, Sc. C, Et. 2, Ap. 10, CP 925200, Loc. Ţăndărei, Oraş Ţăndărei, Ialomiţa, Romania
Telefon
0721175589
Cod poștal
925200
Data înregistrării
21/12/2006

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/20201971

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei GAMA CONSTRUCT SRL este 20201971.

GAMA CONSTRUCT SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J21/665/2006, din data de 21/12/2006.

GAMA CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. DIGULUI, Bl. 182-1C, Sc. C, Et. 2, Ap. 10, CP 925200, Loc. Ţăndărei, Oraş Ţăndărei, Ialomiţa, România.

Activitatea principală este CAEN 5610 — Restaurante.

Nu, GAMA CONSTRUCT SRL nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, GAMA CONSTRUCT SRL este activă.

În 2025, GAMA CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.535.862 RON, cu 11 angajați.

Companii similare

ELSAPAN SRL
Municipiul Slobozia
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MANIFESTO EVENTS S.R.L.
Sat Fierbinţii de Jos, Oraş Fierbinţi-Târg
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MAMET FOOD S.R.L.
Municipiul Slobozia
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ROMPACT AP SRL
Oraş Căzăneşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PATRON VIP S.R.L.
Municipiul Urziceni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
RE-THERM IMPORT EXPORT S.R.L.
Loc. Amara, Oraş Amara
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
FUSION FOOD S.R.L.
Municipiul Slobozia
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
VICA HOLDING S.R.L.
Municipiul Urziceni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
ELSAPAN SRLMunicipiul SloboziaIalomiţaRestaurante
MANIFESTO EVENTS S.R.L.Sat Fierbinţii de Jos, Oraş Fierbinţi-TârgIalomiţaRestaurante
MAMET FOOD S.R.L.Municipiul SloboziaIalomiţaRestaurante
ROMPACT AP SRLOraş CăzăneştiIalomiţaRestaurante
PATRON VIP S.R.L.Municipiul UrziceniIalomiţaRestaurante
RE-THERM IMPORT EXPORT S.R.L.Loc. Amara, Oraş AmaraIalomiţaRestaurante
FUSION FOOD S.R.L.Municipiul SloboziaIalomiţaRestaurante
VICA HOLDING S.R.L.Municipiul UrziceniIalomiţaRestaurante

Contact

0721175589

Str. DIGULUI, Bl. 182-1C, Sc. C, Et. 2, Ap. 10, CP 925200 · Loc. Ţăndărei, Oraş Ţăndărei, Ialomiţa

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
1.535.862 RON+2%
Profit net
9.406 RON−30%
Angajați
11
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 nov. 2016

Verificat ultima dată la 26 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Ialomiţa
  • Firme din Țăndărei
  • Firme cu același domeniu: Restaurante
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).

Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.

Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 95% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.59) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

1.535.862 RON

2,3%

Profit net

9.406 RON

-30,0%

Capitaluri proprii

12.266 RON

-71,4%

Număr mediu salariați

11

-8,3%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.722.646 RON

34din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareSlabă5/25
  • ProfitabilitateMarjă redusă9/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,59

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,59

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
94,8 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
0,6 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
5,2 %
Cifră de afaceri / salariat
139.624 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 182 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri1.535.862 RON
    P25 67.226 RONMediană 242.337 RONP75 642.078 RON

    Peste 90% dintre firmele comparabile

  • Profit net9.406 RON
    P25 -25.976 RONMediană 0 RONP75 31.653 RON

    Peste 64% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați11
    P25 1Mediană 2P75 4

    Peste 88% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat139.624 RON
    P25 92.244 RONMediană 158.972 RONP75 241.594 RON

    Peste 44% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri40.443 RON10.780 RON29.586 RON32.165 RON75.941 RON45.649 RON124.783 RON336.063 RON460.724 RON636.089 RON779.643 RON976.635 RON1.420.584 RON1.475.024 RON1.569.167 RON1.500.822 RON1.535.862 RON
Profit net-157 RON-3.977 RON11.584 RON5.038 RON35.809 RON-667 RON-15.562 RON-19.890 RON-41.661 RON16.472 RON79.086 RON141.008 RON145.015 RON45.647 RON74.141 RON13.436 RON9.406 RON
Total active4.361 RON2.588 RON8.035 RON13.162 RON49.373 RON50.685 RON83.683 RON55.074 RON38.889 RON45.161 RON178.211 RON215.768 RON202.870 RON107.660 RON178.383 RON97.077 RON182.355 RON
Active imobilizate1.845 RON1.153 RON461 RON——25.333 RON36.239 RON25.459 RON11.832 RON6.068 RON9.776 RON17.491 RON14.250 RON11.508 RON12.791 RON7.662 RON80.857 RON
Active circulante2.516 RON1.435 RON7.574 RON13.162 RON49.373 RON25.352 RON47.444 RON29.615 RON27.057 RON39.093 RON168.435 RON198.277 RON188.620 RON96.152 RON165.592 RON89.415 RON101.498 RON
Capitaluri proprii-702 RON-4.679 RON6.904 RON11.942 RON47.751 RON47.084 RON31.522 RON11.632 RON-30.029 RON-13.557 RON49.057 RON115.065 RON130.081 RON45.728 RON103.565 RON42.860 RON12.266 RON
Datorii totale5.063 RON7.267 RON1.131 RON1.220 RON1.622 RON3.601 RON52.451 RON43.747 RON68.918 RON58.718 RON129.154 RON100.947 RON72.789 RON61.932 RON75.165 RON59.494 RON172.905 RON
Număr mediu salariați11—1113578881111111211