Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/20362358
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
490.624 RON
Profit net
318.567 RON
Capitaluri proprii
97.418 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 336.855 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 840 RON | 0 RON | 100 RON | 39.514 RON | 75.637 RON | 99.276 RON | 83.670 RON | 90.506 RON | 81.186 RON | 51.686 RON | 26.710 RON | 125.089 RON | 232.451 RON | 267.114 RON | 373.776 RON | 490.624 RON |
| Profit net | -183 RON | -4.527 RON | -11.838 RON | -290 RON | 6.293 RON | 11.438 RON | 17.780 RON | 7.914 RON | -2.394 RON | -7.661 RON | -6.846 RON |
Comparație cu 248 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -14.146 RON |
| 104.606 RON |
| 166.264 RON |
| 148.951 RON |
| 230.460 RON |
| 318.567 RON |
| Total active | 2.017 RON | 18.504 RON | 26.427 RON | 17.498 RON | 24.859 RON | 10.051 RON | 20.893 RON | 19.188 RON | 3.339 RON | 1.784 RON | 2.556 RON | 8.180 RON | 75.590 RON | 100.650 RON | 56.700 RON | 92.884 RON | 119.179 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | 6.300 RON | 6.300 RON | — | — | — | — | — | — | 11.551 RON | 23.618 RON | 17.989 RON | 24.408 RON | 34.507 RON |
|---|
| Active circulante | 2.017 RON | 18.504 RON | 26.427 RON | 17.498 RON | 18.559 RON | 3.751 RON | 20.893 RON | 19.188 RON | 3.339 RON | 1.784 RON | 2.556 RON | 8.180 RON | 64.039 RON | 77.032 RON | 38.711 RON | 68.476 RON | 84.672 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.255 RON | -5.782 RON | -17.620 RON | -17.910 RON | -11.617 RON | -179 RON | 200 RON | 200 RON | -2.194 RON | -9.855 RON | -16.701 RON | -30.847 RON | 10.760 RON | 400 RON | 401 RON | 67.078 RON | 97.418 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.272 RON | 24.286 RON | 44.047 RON | 35.408 RON | 36.476 RON | 10.230 RON | 20.693 RON | 18.988 RON | 5.533 RON | 11.639 RON | 19.257 RON | 39.027 RON | 64.830 RON | 100.250 RON | 56.299 RON | 25.806 RON | 21.761 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|