Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 18 dec. 2018 și 7 apr. 2021.
FEREASTRA PVC 145CM/210 CM
PACHET TAMPLARIE _CAMERA DE PROTOCOL
usa dubla pvc
FEREASTRA PVC
USA SIMPLA PVC
SCOALA GIMNAZIALA AL.I.CUZA PODU ILOAIEI
pachet tamplarie pvc usi si panouri
USA SI GEAM TERMOPAN
USI TAMPLARIE PVC
ferestre pvc
Pachet tamplarie PVC
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/20440561
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
163.290 RON
Profit net
-6.133 RON
Capitaluri proprii
-24.220 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 163.617 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 117.678 RON | 51.442 RON | 117.316 RON | 196.741 RON | 129.745 RON | 46.233 RON | 44.900 RON | 50.530 RON | 152.320 RON | 68.530 RON | 143.040 RON | 159.286 RON | 145.960 RON | 178.000 RON | 203.510 RON | 116.000 RON | 163.290 RON |
| Profit net | -30.410 RON | -40.042 RON | -5.318 RON | 10.321 RON | 12.145 RON | 9.215 RON | -5.634 RON | -10.931 RON | 9.635 RON | -33.222 RON |
Comparație cu 175 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2025.
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.519 RON |
| 4.759 RON |
| -6.518 RON |
| -2.694 RON |
| 7.413 RON |
| -23.807 RON |
| -6.133 RON |
| Total active | 86.615 RON | 64.633 RON | 48.328 RON | 38.255 RON | 18.124 RON | 34.880 RON | 11.718 RON | 8.336 RON | 31.651 RON | 15.074 RON | 16.724 RON | 49.162 RON | 10.816 RON | 27.925 RON | 25.257 RON | 17.576 RON | 241 RON |
|---|
| Active imobilizate | 56.570 RON | 43.892 RON | 33.972 RON | 19.789 RON | 7.095 RON | 1.843 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 30.045 RON | 20.741 RON | 14.356 RON | 18.466 RON | 11.029 RON | 33.037 RON | 11.718 RON | 8.336 RON | 31.651 RON | 15.074 RON | 16.724 RON | 49.162 RON | 10.816 RON | 27.925 RON | 25.257 RON | 17.576 RON | 241 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 12.069 RON | -27.973 RON | -33.291 RON | -22.970 RON | -10.824 RON | -1.609 RON | -7.242 RON | -18.173 RON | -8.538 RON | -41.761 RON | 2.759 RON | 7.518 RON | 1.000 RON | -1.694 RON | 5.719 RON | -18.087 RON | -24.220 RON |
|---|
| Datorii totale | 74.546 RON | 92.606 RON | 81.619 RON | 61.225 RON | 28.948 RON | 36.489 RON | 18.960 RON | 26.509 RON | 40.189 RON | 56.835 RON | 13.965 RON | 41.644 RON | 9.816 RON | 29.619 RON | 19.538 RON | 35.663 RON | 24.461 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 4 | 4 | 3 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
|---|