Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

IR

IT REPAIR SRL

Municipiul Târgu Mureş, Mureş
radiatăProfil nerevendicat
CUI
20567779
Nr. reg.
J2007000059265
Înființată
1 dec. 2007
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
8622

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

1,5 mil. RON

2024

Profit net

76,7 K RON

2024

Angajați

3

2024

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(2)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 12/01/2007

    Înființarea companiei

  2. 2008-07-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. NEGOIULUI, Nr. 2/A, CP 540461, SPATIUL COMERCIAL NR.2, Municipiul Târgu Mureş, Mureş, Romania
Telefon
266459
Cod poștal
540461
Data înregistrării
12/01/2007

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/20567779

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei IT REPAIR SRL este 20567779.

IT REPAIR SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2007000059265, din data de 12/01/2007.

IT REPAIR SRL are sediul social la adresa Str. NEGOIULUI, Nr. 2/A, CP 540461, SPATIUL COMERCIAL NR.2, Municipiul Târgu Mureş, Mureş, România.

Activitatea principală este CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată.

Nu, IT REPAIR SRL nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, IT REPAIR SRL este activă.

În 2024, IT REPAIR SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.475.791 RON, cu 3 angajați.

Companii similare

CENTRUL MEDICAL TIAMED SRL
Municipiul Târgu Mureş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ARTA NEUROLOGICA SRL
Municipiul Târgu Mureş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MEDICINE CENTER S.R.L.
Municipiul Târgu Mureş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PAN HEALTH SRL
Loc. Iernut, Oraş Iernut
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
IRIS VISION SRL
Municipiul Târgu Mureş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SKINDERMA 2014 SRL
Sat Corunca, Comuna Corunca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
OPTIMUM EYE CARE SRL
Municipiul Târgu Mureş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CABIMED SRL
Municipiul Târgu Mureş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
CENTRUL MEDICAL TIAMED SRLMunicipiul Târgu MureşMureşActivități de asistență medicală specializată
ARTA NEUROLOGICA SRLMunicipiul Târgu MureşMureşActivități de asistență medicală specializată
MEDICINE CENTER S.R.L.Municipiul Târgu MureşMureşActivități de asistență medicală specializată
PAN HEALTH SRLLoc. Iernut, Oraş IernutMureşActivități de asistență medicală specializată
IRIS VISION SRLMunicipiul Târgu MureşMureşActivități de asistență medicală specializată
SKINDERMA 2014 SRLSat Corunca, Comuna CoruncaMureşActivități de asistență medicală specializată
OPTIMUM EYE CARE SRLMunicipiul Târgu MureşMureşActivități de asistență medicală specializată
CABIMED SRLMunicipiul Târgu MureşMureşActivități de asistență medicală specializată

Contact

266459

Str. NEGOIULUI, Nr. 2/A, CP 540461, SPATIUL COMERCIAL NR.2 · Municipiul Târgu Mureş, Mureş

Situație financiară

Anul 2024

Cifră de afaceri
1.475.791 RON−6%
Profit net
76.664 RON−28%
Angajați
3
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 iul. 2008

Verificat ultima dată la 26 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Mureş
  • Firme din Târgu Mureș
  • Firme cu același domeniu: Activități de asistență medicală specializată

Firmă radiată din Registrul Comerțului

Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.

Stare în registru: radiată

Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.

  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).

  • MEDAPT SRLBraşov

    Prin: MUSCOIU GEORGE, VÂRCIU MIHAI-STELIAN

  • OPTICRISTAL CONSULT SRLBraşov

    Prin: MUSCOIU GEORGE, VÂRCIU MIHAI-STELIAN

  • ALINORA OPTIMEX SRLBraşov

    Prin: MUSCOIU GEORGE

  • CLINICA POLISANO SRLSibiu

    Prin: MUSCOIU GEORGE

  • DENT ESTET CLINIC S.A.Bucureşti

    Prin: MUSCOIU GEORGE

  • MEDIS CONSULT SRLBraşov

    Prin: VÂRCIU MIHAI-STELIAN

  • ONCO CARD INVEST SRLBraşov

    Prin: MUSCOIU GEORGE

  • ONCO CARD SRLBraşov

    Prin: MUSCOIU GEORGE

  • POLICLINICA DE DIAGNOSTIC RAPID MEDIS SRLBraşov

    Prin: VÂRCIU MIHAI-STELIAN

  • POLICLINICA DE DIAGNOSTIC RAPID SABraşov

    Prin: VÂRCIU MIHAI-STELIAN

  • TOMORAD EXPERT SRLCovasna · radiată

    Prin: VÂRCIU MIHAI-STELIAN

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2024

Cifră de afaceri

1.475.791 RON

-6,1%

Profit net

76.664 RON

-27,8%

Capitaluri proprii

183.258 RON

25,3%

Număr mediu salariați

3

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 1.404.946 RON

71din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateBună20/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateBună20/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2024

Lichiditate curentă
1,61

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,61

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
31,2 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
5,2 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
28,8 %
Cifră de afaceri / salariat
491.930 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 872 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2024.

  • Cifră de afaceri1.475.791 RON
    P25 75.447 RONMediană 227.842 RONP75 505.886 RON

    Peste 93% dintre firmele comparabile

  • Profit net76.664 RON
    P25 3.669 RONMediană 45.416 RONP75 169.006 RON

    Peste 59% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați3
    P25 1Mediană 2P75 3

    Peste 81% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat491.930 RON
    P25 101.554 RONMediană 176.503 RONP75 266.526 RON

    Peste 93% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2021
2022
2023
2024
Cifră de afaceri233.344 RON404.540 RON789.332 RON618.135 RON689.435 RON406.217 RON180.768 RON593.875 RON650.905 RON729.661 RON963.804 RON750.009 RON1.024.023 RON1.455.605 RON1.571.841 RON1.475.791 RON
Profit net149.887 RON-20.263 RON-108.540 RON-47.095 RON-52.087 RON-106.429 RON1.880 RON448.504 RON495.770 RON534.891 RON714.357 RON479.615 RON717.222 RON519.207 RON106.114 RON76.664 RON
Total active473.408 RON1.048.240 RON953.706 RON863.725 RON766.105 RON381.848 RON206.330 RON279.589 RON562.340 RON652.567 RON960.600 RON924.999 RON804.576 RON572.507 RON174.456 RON266.337 RON
Active imobilizate412.390 RON467.237 RON366.675 RON319.764 RON272.853 RON211.300 RON103.935 RON118.509 RON113.963 RON196.831 RON184.957 RON186.296 RON248.220 RON125.594 RON160.370 RON132.017 RON
Active circulante61.018 RON581.003 RON587.031 RON543.961 RON493.252 RON170.548 RON102.395 RON161.080 RON448.377 RON455.736 RON775.643 RON738.703 RON556.356 RON446.913 RON14.086 RON134.320 RON
Capitaluri proprii316.027 RON295.764 RON187.225 RON140.130 RON88.042 RON-18.387 RON-16.306 RON116.411 RON496.250 RON642.450 RON946.384 RON916.658 RON768.206 RON519.687 RON146.250 RON183.258 RON
Datorii totale117.045 RON423.406 RON767.001 RON724.003 RON678.489 RON400.881 RON223.202 RON163.419 RON71.222 RON10.117 RON15.870 RON8.341 RON36.370 RON52.820 RON28.206 RON83.192 RON
Număr mediu salariați2566661224333333

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă